Altan Profesyonel Lojistik

Insanin aklina hiç gündemde yokken tasinmayi sokabilecek kadar iddiali bir sirket olarak Esenler Evden Eve Nakliyat, tasinma sürecinde sizlere konforu ve güveni sagliyor. Çogumuz için bir stres kaynagindan veya bir dert küpünden baska bir sey olmayan tasinmak firmamiz sayesinde bir keyife dönüsüyor. Siz yönlendiriyorsunuz, biz tasiyoruz. Siz kahvenizi içiyorsunuz, biz evinizi tasiyoruz. Hem de tüm esyalarinizi her türlü kirilma, bozulma, hasar görme ve kaybolmaya karsi garanti altina alarak gerçeklestiriyoruz bunu. Profesyonel kadrosuyla firmamizla irtibata geçmeniz tahmin edemeyeceginiz kadar rahat tasinma sürecinizi baslatmis olacaktir.

 

Telefonunuzu takiben ekiplerimiz evinize gelerek gerekli tetkiklerini yapacak, ardindan sizlere fiyat tekliflerini sunacaklardir. Teklifin uygun bulunmasi durumunda sizin belirleyeceginiz tarih ve saatte tasinma sürecinizin baslamasi için bu görev için ayarlanmis ekibimiz evinizde hazir bulunacaktir. Esyalarin paketlenmesiyle ise baslanacak ve paketleme için özel muhafazali ambalajlar kullanilarak esyalariniz kirilmaktan veya hasar görmekten korunacaktir. Ekiplerimiz garanti kapsaminda yer alacak esyalariniz için yaninda degerlerinin de yazdigi bir liste olusturacaktir. Diyelimki tasinma bitti. Peki is bitti mi? Hayir. Tasinmadan sonraki asama ise yerlesme ve yerlesmenin en önemli ayagi beyaz esya montaji bir büyük is olarak önümüzde duracaktir. İstanbul e-nakliyat sitesi siz degerli müsterilerimize maksimum konforu saglayabilmek adina uzman tesisati kadrosuyla beyaz esya montajini ekstra bir ücret talep etmeden halledecektir.

 

Evinizi tasiyacaksaniz dogru adres Esenler profesyonel lojistik . Peki ya ofisinizi tasiyacaksaniz? Bu durumda da firmamiz yaninizda. Hem de ev tasimada oldugu gibi garantili ve son teknoloji ile üretilmis ambalajli paketleme ile birlikte. Her türlü is yerinizi Istanbul’un tüm ilçeleri arasinda tasima hizmetini vermekteyiz. Tek yapmaniz gereken firmamizla irtibata geçmeniz, sonrasini ekibimizin profesyonel ellerine birakabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.