Altikardesler Nakliyat

Tasinma son derece ciddiye alinmasi gereken ve son derece hassas bir süreçtir. Firmamiz yasam alanlarinizin sadece maddi yönden degil, manevi yönden de büyük deger ve önem tasiyan esyalarinizi tasidiginin bilincinde, hizmetlerine yön vermektedir. Tüm esyalarinizi büyük bir hassasiyetle tamamen güven altina alarak, tasidigimizdan esyalarinizin bu süreçte zarar görmesi gibi bir tablonun ortaya çikmamasini saglamaktadir. Maksimum seviyede müsteri memnuniyeti odakli hizmet anlayisimiz dahilinde esyalarinizi kaliteden ödün vermeden hem ekonomik hem de hizli sekilde yeni adresinize tasiyoruz.Bagcilar Evden eve nakliyat için sektörel gelisimde, yenilikçi hizmetlerimiz ile uzun yilladir önemli bir destek saglamanin hakli gururunu yasarken, her hizmetimizdeki yeni deneyimlerimizi sonraki müsterilerimize sundugumuz hizmetlerinde etkin biçimde kullaniyoruz.

Standart Bagcilar nakliye hizmetleri politikasi yerine her müsterimiz için özel çözümler sunuyoruz. Çünkü müsterilerimizin yasam alanlarinda kullandiklari esyalarin farkliliklari ve tabii ki bu dogrultuda ortaya çikan farkli ihtiyaçlari standart nakliyeyle uygun ve kaliteli sekilde karsilanamaz. Bu yüzden ücretsiz olarak sundugumu ekspertiz hizmetimizle, ön bir çalisma gerçeklestiriyoruz. Uzman eksperlerimiz nakliyede önem tasiyan tasinacak esyalarinizin miktari, esyalarin özellikleri, tasinacak kat sayisi ve mesafesi ile bu etkenlerde degisiklige yol açabilecek diger hususlari tespit ediyoruz. Bu bilgilere sahip olmamiz sayesinde hem sizlere sunacagimiz hizmetlerin prosedürü ve tabii ki fiyatlandirmasi noktasinda net bilgiler verebiliyoruz.

Ayrica esyalarinizin niteliklerine dair bilgi sahibi oldugumuzdan masadan, beyaz esya ürünlerine ve hatta sanat objelerine kadar farkli sekil formlarina uygun niteliklerde ambalajlama malzemelerini tasinma günü araçlarimizda hazir bulunduruyoruz. Bu husus özellikle de sektörel degiskenlerin söz konusu oldugu Bagcilar ofis tasima alaninda büyük bir önem tasiyor. Ofisinizin faaliyet gösterdigi sektöre özel esyalarin yer almasi durumunda, bu esyalarin güvenle tasinmasi için uygun paketleme isleminden geçirilmesi gerekir. Aksi halde ortaya çikabilecek ciddi problemlerin bilincinde oldugumuzdan, her zaman en yüksek kalite standartlarini olusturma konusun hassas bir yaklasim sergiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.