Anb Nakliyat

Üsküdar Evden eve nakliyat firmasi olarak müsterilerimize sunmus oldugumuz en belirgin hizmetlerimizin basinda danismanlik hizmeti gelmektedir. Çünkü biz sadece maddi kazanci gözetmeden bilinçli müsteri yetistirme ve bilinçli esya tasima prensiplerini herkese ögretmeyi amaçlamaktayiz. Bu sayede korsan nakliye sirketlerinin hayatta var olma olasiliklarini tamamen ortadan kaldirilacaktir.

Üsküdar Evden eve nakliyat detaylarini en iyi sekilde yansitan Nakliyat firmamiz vermis oldugu fikirler dogrultusunda müsterilerinin garantili ve güvenli bir sekilde tasinma ihtiyaçlarini gidermektedir. Bu konuda vermis oldugu bilgilerin en basinda nakliye sözlesmesinin yapilmasi, esya sigortalama faaliyetinin eksiksiz yerine getirilmesi nakliye sirketlerinin resmi kayitlarinin açik bir sekilde belirtilmesi gibi hususlarin ögrenilmesi gerektigidir. Bu konuda elde edilen bilgiler tasinma konusunda daha güvenli bir sekilde hareket etmenizi saglayacaktir. en basta ücretsiz ekspertiz hizmeti uygulayarak ön bilgilendirme yapilarak esya muayenesi nasil yapilir? Araç tespiti nasil yapilir? Tasinma için uygulanacak fiyat tarifesi KDV orani nasil belirlenir? Sorularina açik bir sekilde cevap verilmektedir.

Firma olarak verdigimiz sözleri en iyi sekilde yerine getirmekle müsteri odakli çalismalari süreklilik arz edecek sekilde yapmaktayiz. Tasinma sürecinde belirttigimiz saatte istenilen noktada olmamiz en önemli özelligimizi genis bir alana yansitmaktadir.  Esya paketleme, tasima, De monte ve kurulum islemlerini eksiksiz yerine getirilmemiz ile her zaman adimizi e-nakliyat sayfalarinda olumlu sekilde duyurmaktayiz. Çünkü birçok nakliyat firmasi montaj islemleri konusunda birçok vaatlerde bulunmaktadir. Fakat kurulum asamasina gelindiginde verdigi sözleri unutmaktadirlar. Bir sonraki faaliyetine yönelmek için bir an önce is bitirip gitme gibi egilimde bulunduklari açik bir sekilde görülmektedir. Fakat biz Üsküdar evden eve nakliyat detaylarini en iyi sekilde yerine getirme konusunda vermis oldugumuz sözleri eksiksiz bir sekilde uygulamakta ve personelimizi bu konuda sürekli denetim altinda tutmaktayiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.