Ankara Aksoylar Nakliyat

Evden eve yapilan tasimacilik hizmetleri, ülkemizde 6102 Sayili Ticaret Kanunu’ nun maddeleri kapsaminda gerçeklestirilmek zorundadir. Kanun kapsaminda, bu alanda hizmet sunan tüm kuruluslarin gerekli izin belgeleri ve yani sira altyapiya sahip olmalari saglanmak istenmektedir. Kurulusumuz yasal prosedür çerçevesinde hizmet yapilandirmasini en üst düzeyde saglamis, ayni zamanda Güngören Evden eve nakliyat hizmetlerini kavramsal, teknik alt yapi ve teknik personel alanlarinda sürekli olarak gelistirmeye devam ederek, sektöründe yeni hizmet standartlarinin olusmasinda öncülük ediyor. Ücretsiz olarak saglanan ekspertiz asamasinda, tüketicinin ihtiyacina yönelik olarak çözümler olusturulduktan sonra, karsilikli olarak saglanan anlasmaya göre, tasima hizmetlerimiz, üst düzey tüketici memnuniyeti olusturulmak amaciyla sunuluyor.

Her açidan çözüm odakli sunulan hizmetlerimiz, tüketicilerin taleplerine “ sunulan hizmetimiz kanun kapsaminda sinirli “ cevabi yerine, taleplerin çözümüne odaklanmis bir hizmet yaklasimina sahiptir. Çagimizin dinamik kosullarinin olusturdugu yeni ihtiyaçlara cevaben olusturulan tüm Güngören nakliye çözümlerimiz, kisiye özel çözüm mantigi üzerine kurgulanmistir.

Alanlarinda uzman teknik ekiplerimiz, ileri teknoloji ürünü ekipmanlar ve bu ekipmanlari uzmanlik seviyesinde kullanabilen teknik personellerimiz, ev tasimanin yaninda Güngören ofis tasima gibi daha teknik tasima ihtiyaçlarina da en hizli ve nitelikli yanitlari olusturmak üzere yapilandirilmistir. Hizmet yaklasimini ve vizyonunu, alaninda dünya standartlarinin üzerinde bir hizmet standardi olusturmak olarak belirlemis olan firmamiz, üst düzey tüketici memnuniyetinin saglanmasi için özel bir yapilanmaya sahiptir.

Inovasyonun her sektörde oldugu gibi, kendi sektöründe de öneminin farkinda olan firmamiz, sürekli yenilikçi ve daha kaliteli hizmetler olusturma, var olan hizmetlerin daha nitelikli sunulmasi için çözümler üretme noktasinda büyük bir çaba harciyor. Ev, ofis, fuar gibi tasima ihtiyaci olusan her alanda sahip oldugu birikim ve deneyimlerini, teknik ve teknolojik desteklerle tamamlayan kurulusumuz, sektöründe essiz bir hizmet anlayisinin öncülügünü yapiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.