Arslan Asansörlü Nakliyat A.Ş

Tasinma konusu özellikle kadinar için çok stresli ve zahmetli bir konudur. Daha öncesinde yasanilan aci tecrübeler ile durum çok daha farkli bir boyuta tasinmaktadir. Sultanbeyli Evden eve nakliye firmamiz bu tedirginlikleri tamamen ortadan kaldirarak bu süreci kolay bir sekilde halletmektedir. Ilk adim olarak evinizi kesif amaçli ziyeret edip esyalarinizin yogunluguna bagli olarak araç ve personel temini sagliyoruz. Böylece çok daha uygun fiyatli olarak tasinma isi gerçeklestirilmis olur. Fiyatlarimiz piyasaya oranla her bütçeye uyacak sekildedir. Fiyatlarin hesapli olmasi hizmet almak isteyen kisilere cazip gelmektedir. Karsilikli olarak yapilan sözlesmede sizin menfaat ve çikarlarinizi gözemektedir. Esyalariniz sigortali olarak gönderildigi için zaten yasanacak bir sorunda en iyi sekilde telafi etmekteyiz.

Esyalar çok dikkatli tasindigi için esyalarda İstanbul ambalajlı nakliyat herhangi bir sekilde deformasyon asla yasanmaz. Küçük ve kirilacak olan esyalari hijyenik balonlu posetlerde sararak saglam posetlere düzenli bir sekilde yerlestiryoruz. Böylece çok daha hizli ve pratik bir sekilde araçlara tasima gerçeklestirilir. Sektörde adimizi basarilarimiz ile duyurup, grafigimizi her zaman yüksek standartlara tasiyoruz. Çalisanlarimiz alaninda uzman oldugu için de asla problem yasanmiyor. Sultanbeyli Ev tasima sürecinin en zorlu ve tedirginlik yaratan tarafi büyük olan elektronik esyalardir. Bu esyalar da evin en uygun olan noktasina sabitlenen asansör sistemi ile rahat bir sekilde araçlara tasinmaktadir. Asansöre dengeli bir sekilde koyulan esyalar hilzi bir sekilde tasinabilmektedir.

Mobilyalar da Sultanbeyli ofis taşıma konusunda en dikkat edilmesi gereken ve ek olarak montaj hizmeti isteyen bir durumdur. Böylece monte edilmesi gereken yatak odasi ya da masa gibi esyalarin saglikli bir sekilde kurulumu yapilir. Web sitemizde yer alan görsel ve bilgiler hizmet almak isteyen kislere fikir vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.