Atak

ISTANBUL NAKLIYAT

Günümüzün en büyük problemlerinden biri de tasimalik sektöründe faaliyet göstermekte olan özensiz nakliyat firmalari oldugunda hiç süphe yok. Evlenirken bin bir türlü zorluklarla aldiginiz esyalariniz ya da ofisiniz de ki en degerli esyalariniz özensiz bir tasima firmasinin elinde kullanilamaz hale gelebilir ya da kaybolabilir. Herhalde kimse esyasini sokakta bulmamistir, dolayisiyla da esyalarini özensiz bir tasima firmasina teslim ederek de sokaga atmak istemez. Biz Pendik sehirlerarasi nakliyat olarak tüm personelimizle sizlerin esyalarinizi sizlerin gözüyle bakarak sanki bizzat kendi evimizi ya da ofisimizi tasiyor gibi degerlendiriyor ve tüm tasima sürecini bu hassasiyetle gerçeklestiriyoruz.

Pendik nakliyat olarak tüm personelimiz ise baslar baslamaz hemen tasima isleminde görevlendirilmez öncesinde bir egitim sürecine tabi tutulurlar. Bu sayede esyanizi acemi bir personelin tasimasi söz konusu dahi olmaz. Verilen egitimler de personelimiz acemiliklerini atip kendi alanlarinda ki isin her detayini en ince ayrintisina kadar ögrendikten sonra tasima isleminde görevlendirilir.

Tasinmak istediginizi bizlere bildirdiginizde sizden uygun oldugunuz bir zaman için randevu aliriz. Bize verdiginiz randevu zamaninda sizi ziyaret eder ve öncelikle sigorta islemi için esyalarinizin degerini tespit amaciyla ekspertiz çalismamizi yapariz ve esyalarinizi degerleri üzerinden sigortalariz. Yillarin verdigi tecrübe ile esyalarinizin zarar görmeden istediginiz yere nakliyesini gerçeklestirmek için tüm önlemleri en üst düzeyde aliyoruz. Ancak yine de herhangi bir problem olusmasi durumunda ise esyalariniz gerçek degerleri üzerinden sigortalanacagi için zarara ugrama ihtimalinizi sifira indiriyoruz.

Nakliye hizmetlerimizin yani sira ayni hassasiyetlerle sizler için kisa ve ya uzun süreli esya depolama hizmeti sunuyoruz. Pendik ev depolama hizmetimiz ile esyalarini onlarinizi, temiz rutubetsiz ve uygun depolama kosullarinda güvenlikli depolarimizla sizin için muhafaza ediyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.