Avcilar Kooperatif

Evden eve nakliyat çalismalarinin en olmazsa olmazlarindan olan tasiyici elemanlar, paketleme elemanlari, esya asansörü kullanacagi operatörler ve soförler tam kapasite ekip ruhu benimsemis kisilerden olusmustur. Bu topluluk içerisinde topyekûn hizmet kalitesi olusturma çabasinda olan elemanlarimiz profesyonel Avcilar evden eve nakliyat çalismasi kapsaminda  ekip ruhunu tam anlamiyla altyapisina oturtarak kalitesini ortaya çikarmaktadir. Özellikle kalite politikamiz çerçevesinde önemsedigimiz konularin en basindan is ve isçi güvenligi gelmektedir. Öncelikle is güvenligini sagladiktan sonra isçilerimizin çalismaya baslamasi ve güvenliginin saglanmasi tamamen yönetim kadromuzun sorumlulugunda gerçeklesiyor. Yönetim kadromuz evden eve nakliye çalismalarinda özellikle ISG ve OSGB faaliyetlerini kontrollü bir sekilde yürütmektedir.

Nakliye çalismalarinda özellikle saglikli eleman elde edebilmek için personelimizin periyodik saglik kontrollerini zamaninda ve tam tesekküllü hastaneler de yaptirmaktayiz. Bunun yaninda acil müdahale gerektigi zamanlarda dayanisma içinde oldugumuz firmalar ile saglik konusunda destek alabilecek pozisyon gerçeklestirmekteyiz. Bu gibi çalismalarimizi Avcilar evden eve nakliyat çalismalarini daha hizli güvenli ve saglikli bir sekilde gerçeklestirmeyi hedefledigimiz için önemseyerek yapmaktayiz. Özellikle isçi sagligini düsünen firma olma yolunda ilerledigimiz için rakip firmalarimiza da örnek davranislar sergiliyoruz.

Destek almis oldugumuz OSGB firmalari saglik konusunda, egitim konusunda ve firmamizin altyapisini gelistirme konusunda sürekli destek saglamaktadir. Özellikle görev basi egitim programlarinda egitici personel tasima islerinde, paketleme faaliyetlerinde, emniyet ve kaza önleme unsurlarin ortaya çikarma konusunda aydinlatici bilgiler sunmaktadir. Bu bilgiler isiginda isçi sagligini en güzel sekilde korurken çevre sagligina da asiri bir önem vermekteyiz. Özellikle asansörlü esya tasima faaliyetini gerçeklestirirken çevre emniyeti aldiktan sonra  yükleme ve bosaltma faaliyetine baslatmaktayiz. Bütün bu yaptigimiz davranislari öncelikle isçi sagligini koruma firmamizin Avrupa standartlarinda Avcilar evden eve nakliyat çalismasi yapmasi ve ayni zamanda  esya sahiplerini sorumluluktan  kurtarma  amaçli gerçeklestirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.