Ayaz Ambalajlı Montajlı Nakliyat

Mobilyalar, beyaz esya ürünleri ve mutfak esyalari gibi yasam alanlarinin önemli ürünlerinin tasinma gibi zorlu bir süreçte gerekli olan güvenlik önlemleri alinmadan tasinmalari, ciddi zararlar görebilmelerine neden olabilir. Nitekim eski stildeki uygun olmayan nakliyat araçlarinin kullanildigi ve deneyimsiz ve uzman olmayan hamallar tarafindan yapilan tasima islemleri sorunlarin yasanmasinda önemli bir noktayi olusturuyor. Ayrica bu tip islemlerde esyalarin paketlerinin temin edilmesi de bireysel olarak yapilmak zorunda kalinir ki bu durumda pek de uygun olmayan paketlerle ambalajlama yapilmasina neden olur. Ancak firmamiz Beykoz evden eve nakliyat sektöründe uzun yillardir faaliyet göstermesinin getirdigi deneyim ve maksimum seviyedeki müsteri memnuniyeti anlayisi ile tüm esyalarinizin tasinmasi için en uygun kosullari olusturuyor.

Ambalajlama islemlerinde sadece dayanikli, yipranmayan ve darbelere karsi güçlü dirence sahip olan malzemeleri kullaniyoruz. Bu sekilde esyalariniz düsme, çarpma vb. durumlar nedeni ile tasima sirasinda zarar görmüyor. Ücretsiz ekspertiz çalismalari ile önceden belirledigimiz tasima sürecine iliskin detaylar ile her türlü ihtiyaca göre Beykoz şehirlerarası nakliyat sürecinde hazirlikli olarak yer aliyoruz. Bu sekilde eksper raporu üzerinden hizmetlerimizi sekillendiriyor olmamiz sayesinde standart bir nakliyat sürecinin ihtiyaçlarinizi karsilayamamasi gibi bir durumun söz konusu olmamasini sagliyoruz. Bu sekilde her müsterimize özel ihtiyaçlarina odakli hizmetlerimiz sayesinde her çalismamizda müsterilerimiz en kaliteli hizmetleri ulastirabiliyoruz.

Ayni sekilde Beykoz eşya transferi hizmetlerinin degisken yapisina uygun çözümlerimizde bulunuyor. Ofislerde kullanilan ve özel müdahale gerektiren esyalarin tasinmasinda da en uygun çözümleri olusturarak hem güvenli hem de hizli bir tasima gerçeklestiriyoruz. Üstelik hem ofis tasimada hem de evden eve tasimada müsterilerimizin esyalarini paketleme islemiyle birlikte yeni adresinde paketlerinden çikartilarak, özel istekler dogrultusunda yerlesiminin saglanmasinin sonuna kadar sorumlulugumuz altina alarak, garanti uyguluyor. Böylelikle bu süreçte meydana gelebilecek sorunlarin, müsterilerimiz açisindan magduriyet olusturmamasini sagliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir