Ays Güvenilir Lojistik

Isini titiz ve dikkatli bir sekilde yapan Başakşehir evden eve nakliye firmasi ile tasinma sürecini çok kolay bir sekilde geçirebilirsiniz. Bunun için firmamiz size en iyi sekilde bu konuda hizmet vermektedir. Yeniliklere ve teknolojiye uyum saglayan imkanlar ile çalisarak müsterilerimizin memnuniyetini kazaniyoruz. Özverili bir çalisma ile yükünüzü hafifletiyor ve sizi bu streçli sürecten kisa sürede kopariyoruz. Güvenligi de ön planda tutup bu sekilde hareket ettigimiz için kesinlikle esyalariniz zarar görmüyor. Sizinle aramizda olan sözlesme maddelerin de de bu konu ile ilgili esyalarinizin sigortali bir sekilde tasinacagina dair madde bulunmaktadir. Herhangi bir sekilde zarar gören esyalariniz en iyi sekilde telafi edilecektir.

Basaksehir Ev tasima asamalarinin ilk adimini evinizi kesif amaçli ziyaret ile İstanbul e-nakliyat sitesi atiyoruz. Esyalarinizin yogunluguna bagli olarak araç büyüklügü ve personel temini yapiyoruz. Ayni zamanda ücretlendirmeyi de bu sekilde yapiyoruz. Planli ve sistemli bir sekilde çalisan ekibimiz söz verdigimiz zamanda tüm isi bitirmis oluyor. Farkli bölgelerde çalisip en iyi sekilde organize oldugumuz için de her sey pratik bir sekilde tamamlaniyor. Fiyatlarimiz her bütçeye uyacak sekilde düzenlenmistir. Ödemeleri kredi karti ve nakit olarak rahat bir sekilde yapabilirsiniz. Artik tasinma isini sorun haline getirmek zorunda degilsiniz. Esyalarinizi büyük bir hassasiyet ve bu zorlugu bilerek dikkatli bir sekilde tasiyoruz. Araçlarimizin düzenli olarak bakimlari yapildigi için kesinlikle arizalanip yolda kalma gibi durumlar olmaz.

Büyük ve elektronik esyalar Başakşehir asansörlü lojistik konusundaki en zor ve riskli olan kisimdir. Bu esyalarin zarar görmemesi için en iyi paketleme malzemeleri ile sarilarak zarar görmesini engelliyoruz. Bu sekilde evin uygun yerine kurdugumuz asansör sistemine dengeli sekilde yerlestirip aracin içine düzenli olarak tasiyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.