Bastürk Evden Eve Nakliyat

Uzun yillardir nakliye sektöründe yer alan firmamiz, çok sayida araç filosu, uzman kadrosu ve teknolojik destekleri ile hizmetlerinizde. Ister sehir içi, ister sehir disi olsun, tasimacilik konusunda Istanbul’un en sik tercih edilen firmasiyiz. Üstelik sizleri paketleme derdinden de kurtariyor ve tasinacaginiz gün gelip, paketlemeyi kendimiz yapiyoruz. Bu sayede günler öncesinden zahmete girmenize gerek kalmiyor. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, paketledigimiz esyalarinizi teslim ettikten sonra yeniden paketlerinden çikariyoruz ve yerlestiriyoruz.

Özellikle demonte seklinde olan mobilyalariniz, tasindiktan sonra ayni sekilde birakilir. Sizin bu mobilyalarinizi monte ettirebilmeniz için yeniden farkli bir usta kadrosu çagirmaniz gerekebilir. Ancak bizler için bu durum geçerli degil. Bizimle çalistiginiz vakit, tasidigimiz demonte esyalarinizi da monteliyoruz. Yani tasinma sonrasi düzenlenmesi günlerce sürecek bir esya yigini ile sizleri basbasa birakmiyoruz.

Istanbul evden eve nakliyat firmalari arasinda, teknolojiyi etkin bir sekilde kullanan ilk firmalardaniz. Vinçli asansör sistemleri sayesinde, esyalarinizi cam ve balkonlardan alir, merdivenlerden tasimayiz. Çünkü merdivenlerden tasinan esyalarin zarar görme riski çok daha fazladir. Üstelik merdivenlerden esya tasimak koca bir gününüze de mal olur. Ancak bu sistemler sayesinde, yalnizca 1 – 2 saat içinde esyalariniz araçlara yüklenmis olur. Indirirken de ayni sistemlerden faydalanir ve tasinma islemimi çok kisa bir süreye sigdiririz.

Ev ya da isyerlerinizde, tablo, antika, degerli mobilya ya da teknolojik pahali esyalariniz olabilir. Eger amatör firmalar ile çalisirsaniz, tasinma sirasinda bu esyalariniz zarar göre dahi herhangi bir hak talep edemezsiniz. Ancak bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak vermis oldugumuz hizmetlere güveniyoruz. Bu güvenin bir parçasi olarak da tasimacilik sigortasini kullaniyoruz. Bu sigorta kapsaminda, zarar gören esyalariniz için, firmamiz tarafiniza derhal ödeme gerçeklestiriyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.