Bereket Nakliyat Evden Eve

Tüm nakliye hizmetleriniz için destek veren ekiplerimiz, tasinmadan birkaç saat önce gelerek paketlemeyi yapiyor. Karton kutular ya da gazete kagitlari, esyalarin sorunsuz tasinabilmesi için yeterli ambalaj önlemleri degildir. Bu ambalajlar esyalarinizi çizilme ya da kirilma riskinden kurtarmaz. Oysa bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, tasimacilik için özel olarak üretilen malzemeleri kullaniyoruz. Bu sayede esyalariniz sürtse ya da çarpsa dahi zarar görmüyor. Zaten bu tarz riskleri minimize etmek adina kapali ve genis kasa araçlarimiz ile hizmet veriyoruz.

Firmalarin çogu sigortali tasimacilik konusunda bilgi sahibi dahi degil. Ancak bizler sehir içi ya da disi tüm tasimacilik faaliyetlerinde sigortali tasimacilik hizmetlerini müsterilerimize öneriyoruz. Bu poliçeler yeni ve pahali esyalariniz için yapiliyor. Esyalariniz bizim güvencemiz altindayken zarara ugrar ise tarafiniza poliçedeki bedeli ödemekle yükümlü oluyoruz. Kisacasi, bizimle çalistiginiz vakit hiçbir aksaklik ya da risk sizleri etkilememis oluyor. Dilerseniz hemen arayin ve sizler için en uygun rakami eksperlerimiz iletsin.

Evinizin ya da isyerinizin önünde yeterli alan var ise asansörlü sistemlerimiz ile hizmet veriyoruz. Yani merdivenleri kullanmak yerine asansörlü teçhizatlarimiz ile cam ve balkonlardan esyalarinizi tasiyoruz. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, müsterilerimize Avrupa standartlarinda hizmet verebilmek için sürekli donanimimizi yeniliyoruz. Araçlarimiz da son teknoloji ayrintilar ile donani tirlardan olusuyor. Ülkenin bir ucundan diger ucuna, her türlü hava kosulunda bile naklinizi saglayabiliyoruz.

Elbette tasima sonrasinda isimiz bitmiyor. Esyalarinizi oldugu gibi birakmak asla firmamiz uygulamalarindan biri degildir. Öncelikle tüm esyalariniz paketlerinden çikariliyor. Ardindan tamami yerlerine yerlestiriliyor. Son olarak da demonte esyalariniz monte ediliyor ve anahtariniz teslim ediliyor. Üstelik Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak tüm bu hizmetlerden yalnizca tasimacilik cüreti aliyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.