Billar Evden Eve Nakliyat

Tasinmak için planli bir hazirliga ihtiyaciniz olacak. Esyalarin kirilmamasi, mobilyalarin çizilmemesi, kaybolmamasi, herhangi bir sekilde zarar görmemesi için profesyonel yardim almalisiniz. Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren tasima firmalari bu konuda sizlere yardimci olacaktir. Esyalarinizin güvenle tasinmasi ve yeni evinizde yerlestirilmesi uzman çalisanlar tarafindan yapilir.

Özellikle büyük sehirlerde yüksek katli binalarin artmasiyla tasinma daha zor hale gelmistir. Bu durumda asansörlü tasimacilik hizmeti alinmasi sart olmustur. Esyalarin yüksek katlara merdivenlerden çikarilmasi yerine zarar gelmeden hidrolik asansör ile tasinmasi büyük kolayliktir. Nakliyat firmalari müsterilerine bunu sunmaktadir.Ev tasima ihtiyaci olanlar tasima firmalarina esyalarini sigortali tasitabilir. Bu sekilde öngörülmeyen kazalara ve esya kayiplarina karsi önlem alinmis olur. Ofis tasima sirasinda da firmalar tarafindan ayni kosullar sunulmaktadir. Mobilyalarin sökülmesi ve montaj yapilmasi gibi ustalik isteyen her asama uzman çalisanlar tarafindan verilmektedir.

Tasinmadan önce firmanin evinizde yapacagi degerlendirme ile daha saglikli tasima fiyati alabilirsiniz. Zaten tasinma fiyati standart olmaz. Herkesin esyasi farkli oldugundan esya miktarina ve evin durumuna göre bir fiyat belirlenir. Ayrica baska sehre tasinacaklar için sehirlerarasi nakliyat hizmeti de verilir. Bu durumda tasinma maliyetinize yakit giderleri eklenecektir.Tasima firmasinin ekibi içinde ev esyalarinizi hasar görmeden toplayacak, ambalaj yapacak ve tasiyabilecek egitimli çalisanlar yer alir. Çalisanlar ayrica saygili ve güler yüzlü bir hizmet verir. Tasima ve nakliye süreçleri basarili bir sekilde yürütülür. Bunun yaninda tasima firmalarinin sundugu ev depolama hizmeti de isinize yarayabilir. Geçici olarak bir yerde ikamet edecekseniz esyalarinizi bir süre firmanin depolarinda uygun kosullarda bekletebilirsiniz. Esyalariniz zarar görmeyecek sekilde ambalaj yapilir ve depolarda istediginiz süre bekletilir. Bunun için uygun kiralama kosullarindan faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.