Birinci Evden Eve Nakliyat

Tasinma sirasinda sizleri tedirgin edebilecek en önemli konu esyalarinizin zarar görmesidir. Eskiden tasinmanin ne kadar zor oldugunu düsünürsek belki hakli olabilirsiniz. Ancak evden eve nakliyat sektöründeki gelismeler sayesinde tasinma sorun olmaktan çikti. Artik tasinirken ev esyalarinizin, ofis esyalarinizin zarar görmesinden endise etmeyin. Günümüzde tasinma sirasinda esyalar sigortali tasinmakta ve her türlü önlem alinmaktadir. Tasima firmalari bu süreci iyi organize olarak yürütmektedir.

Egitimli ve tecrübeli ekipleri ile hizmet vermektedir.Nakliyat firmalari tasinmadan önce her detayi degerlendirmekte ve esyalarinizi en uygun sekilde tasimaktadir. Mobilyalarinizin demontaj yapilmasi gerekiyorsa mobilyadan anlayan çalisani bunu titizlikle yapmakta ve çizilmemesi için mobilyalar ambalajlanmaktadir. Giysileriniz tozlanmayacak, kirlenmeyecek sekilde özel ambalajlara alinarak aski ile tasinmaktadir. Cam esyalariniz kirilmasin diye paketlenmektedir. Yapilan her sey esyalarinizin zarar görmemesi içindir. Ev tasima sirasinda yüksek katlar için hidrolik asansör kullanilmaktadir. Asansörlü tasima sayesinde esyalarinizin zarar görme olasiligi oldukça azalmaktadir.Isyerini degistirmek isteyenler için de ofis tasima hizmeti verilmektedir. Isyerinde ev kadar fazla esya olmasa da esyalarin hepsi isinizi yürütmeniz için degerlidir.

Tasima firmasi ofis mobilyalariniz ve esyalar için ayni özeni göstermektedir. Hepsi ambalajli bir sekilde ve sigortali olarak tasinmaktadir. Tasinma sirasinda esyalar baska bir sehre götürülecekse sehirlerarasi nakliyat hizmeti veren tasima firmalarindan yardim alabilirsiniz.Evden eve tasima hizmeti veren firmalarin sundugu ev depolama hizmeti de oldukça talep görmektedir. Özellikle son yillarda artan kentsel dönüsüm çalismalari nedeniyle evinden geçici olarak çikmak zorunda kalan kisiler bu hizmetten yararlanmak istemektedir. Ayrica evinde kullanmadigi fazlalik esyalari olanlar ya da baska bir sehre geçici olarak gitmek isteyenler bos yere ev kirasi ödemek yerine esyalarini bu sekilde depolamayi tercih edebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.