Biyik Nakliyat

Nakliye artik esyalarin bir noktadan baska bir noktaya ulastirilmasi ile sinirli degil. Nakliye dendiginde paketleme, yerlestirme hatta montaj da hizmete dâhil islemler oluyor. En azindan bizler Ümraniye evden eve nakliyat firmasi olarak tüm bu hizmetleri tek bir pakette sizlere sunuyoruz. Böylece tasinmak sizler yormuyor. Hatta dilerseniz sizler günün keyfini çikarirken, bizler naklinizi gerçeklestirebiliriz. Artik amatör firmalar ile çalismaniza ve bu sürece dâhil olup yorulmaniza gerek bulunmuyor.

Evinizde ya da isyerinizde ne kadar çok esya olursa olsun, ayni gün içinde naklinizi sagliyoruz. Nasil mi? Elbette asansörlü sistemlerimiz sayesinde. Bu sistemler birden fazla esyanizi ayni anda tasiyabilmemize yardimci oluyor. Böylelikle ustalarin tek tek esyalari omuzlarinda tasimasina gerek kalmiyor. Zaten insan gücü ile esya tasimak haddinden fazla zaman kaybina yol açacagi için, bu sistemler ayni gün nakliyeyi gerçeklestirebilmemizi sagliyor. Üstelik asansörlü sistemlerin, insan gücü ile esya tasimaya nazaran çok daha güvenli oldugu da saptanmistir.

Esyalarinizi en az sizler kadar düsünüyor ve bu sebeple de en dayanikli ambalajlar ile paketliyoruz. Paketleme normalde nakliye hizmeti alan kisi ya da kurumlarca yapilir. Ancak bizler sizi bu zahmetten kurtarmak için, paketleme evresini ücretsiz olarak gerçeklestiriyoruz. Olasi bir çarpma ya da düsme sonucunda, bu ambalajlar sayesinde esyalariniz asla zarar görmüyor. Ümraniye evden eve nakliyat firmasi olarak, isyerlerinize verdigimiz nakliye hizmetlerinde de paketlemeyi kendimiz yapiyoruz.

Firma olarak her zaman stabil ve uygun fiyat politikasindan yanayiz. Hatta bunun için ülkenin en güvenilir eksperleri ile çalisiyoruz. Ümraniye  evden eve nakliyat firmasi olarak, ev ya da isyerleriniz için sorunsuz, profesyonel ve güvenilir nakliye hizmetinin tek adresiyiz. Hemen arayin ve sizlere de en uygun teklifimizi iletelim. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.