Bora Nakliyat ve Tasimacilik

Ümraniye Ev tasima konusunda her zaman yenilikçi ve teknolojiyi hizmetlerine dahil eden bir firma oldugumuz için müsterilerimizin memnuniyetini kazaniyoruz ve buna bagli olarak da motivasyonuz çok fazla artis gösteriyor. Isimizin son derece hassas ve güvenligin ilk sirada yer aldigi bilinci ile hareket ettigimiz için kesinlikle olumsuz bir durum ile karsilasmiyoruz. Her sey için önceden düsünülmüs tedbirlerimiz ve uygulamalarimiz bulunuyor. Elektronik cihazlari devreye sokarak hem zamandan hem de zahmetten kazaniyoruz diyebiliriz. Bunlarin basinda büyük esyalarin tasinmasini saglayan asansör sistemi yer aliyor. Bu sistemi eski ya da yeni adreste farketmeksizin uygun olan noktaya sabitleyerek yukari asagi seklinde çalismamizi sürdürüyoruz. Böylece apartman içinden kesinlikle sikayet ya da rahatsizik durumlari yasanmamis oluyor.

Esyalari sararak asansöre yerlestiridigimiz için kesinlikle çizilme, ezilme ve kullanilamayacak sekilde manyetik bozukluk gibi sorunlar asla yasamiyoruz. Küçük olan esyalar için de naylon balonlu paketleme malzemeleri kullanarak yine ayni sekilde can sikici olaylarin önüne geçmis oluyoruz. Bu konuda ekip arkadaslarimiz da son derece hassas davrandiklari için siizn ikaz etmeniz gereken bir durum dahi olmuyor. Ümraniye Evden eve nakliye sikintili ve stresli bir durum oldugundan ister istemez müsterilerimizin endiseleri az da olsa oluyor. Biz onlar için hazirladigimiz sözlesmede tüm bunlari ortadan kaldiriyoruz.

Esyalariniz zaten sigortali bir sekilde tasindigi için yasanacak olumsuz bir olayda en iyi telafi sekline gidilmektedir. Bu konuda kafanizdahiç bir endise olmasin. Ayni sekilde kaybolma ve çalinti gibi durumlar için de bu madde geçerlidir. Zaten yüz yüze konstugumuz zaman her seyi net bir sekilde görecek ve anlayacaksiniz.Ümraniye Evden eve nakliyat konusu hizmet dahilinde mobilya montaji hizmeti de ayri bir ekip tarafindan verilmektedir. Mobilyalarinizi kullanilabilir hale getiren ekipten de her anlamda memnun kalacaksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.