Botas Nakliyat

Tasinma probleminizi çözüyoruz. Istanbul sehirlerarasi nakliyat olarak evinizi ya da ofisinizi  hem kaliteli hem de hesapli bir sekilde tasiyoruz. Tasinmak sizin için çok büyük stresli ve karmasik bir olay olabilir. Ama bu isi profesyonel yapan bir firmanin elinde inanin çok daha kolay ve güvenli. Iste tam da bu nedenle nakliyat isini profesyonelce yaparak siz degerli müsterilerimizin üzerinden bu yükü kaldiriyoruz.

Tasimacilik hususunda uzman personelimiz, sehirlerarasi yolculuk konusunda tecrübeli araç soförlerimiz, tasima islemi için özel olarak tasarlanmis nakliye araçlarimiz ve esya tasima asansörlerimiz ile evinizi yada ofisinizi en güvenli sekilde tasiyoruz. Insanlar tasinmak istediklerinde en çok esyalarinin basina bir seyler gelmesinden, kirilmasindan, çizilmesinden ya da kaybolmasindan korkarlar. Pek tabii olan bu korkunuzu yenmeniz için esyalarinizi en saglam ve tek kullanimlik temiz paketleme malzemeleriyle özenle sararak, eger tasindiginiz ev yada ofisiniz yüksek katlarda ise esya tasima asansörümüz vasitasiyla zarar vermeden nakliye araçlarimiza yerlestiriyoruz. Olmaz ya! Hadi diyelim ki oldu ve esyalarinizdan birinde bir hasar gördü. Böyle bir durumda da sizin zarara ugramamaniz için tasima öncesinde bir eksper yardimiyla tüm esyalarinizin ekspertiz raporunu aliyor ve esyalarinizin tamamini tasima süresi boyunca sigorta kapsamina aliyoruz.

Istanbul nakliyat olarak alaninda öncü bir kurulus olmanin hakli gururu ve bilinciyle tüm personelimize tasimacilik ile ilgili egitimler düzenleyerek tasimacilik isinin profesyonelce yapilmasini sagliyoruz. Sehirlerarasi ve Sehiriçi  Nakliye hizmetlerimizin yaninda ayrica yine sorumluluk bilinci ile Istanbul ev depolama olarak esyalarinizi depolama kosullarina uygun nemden rutubetten haserattan arindirilmis, hirsizlik olaylarina karsi güvenlikli ortamlarda sigortali olarak depoluyoruz. Her türlü Sehiriçi ve Sehirlerarasi nakliye hizmetleriniz ya da esyalarinizin güvenle depolanmasi için her zaman hizmetinizdeyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.