Bozkurt Nakliyat

Artik nakliye sektörü gelisiyor ve büyüyor. Eskiden insan gücü ile alinan her aksiyon artik makinalara birakildi. Bunun en önemli örnegi de asansörlü tasima sistemleri. Elbette bu sistemler henüz her nakliye firmasi tarafindan kullanilmiyor. Ancak bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak uzun süredir bu teknoloji ile hizmet veriyoruz. Bu teknoloji sayesinde tasinma eylemi daha hizli, daha profesyonel ve güvenli bir hal aliyor. Çünkü insan gücüne dayali faaliyetler azaldigindan, riskler ve tehlike de ortadan kalkiyor.

Riski azaltmak ve sizlere daha güvenli bir nakliye hizmeti sunmak için araçlarimizi da yeniliyoruz. Eski tip, açik kasa vasat araçlar artik tarihe karisti. Simdilerde çok daha genis ve yüksek tavanli, iç kismi raflar ile donanimlandirilmis kapali kasa araçlar ile hizmet veriyoruz. Bu sayede esyalariniz tasima sirasinda düsmüyor ya da birbirine çarpip kirilmiyor. Özellikle hassas esya tasimaciligi konusunda Türkiye’nin her yerine hizmet veren firmamiz, isyerlerinizi ve ofislerinizi de ayni araçlar ile tasiyor.

Tasinmaktan ziyade, tasindiktan sonra yerlesmek daha yorucudur. Üstelik isyerleri için bilgisayarlarin, evler için de beyaz esya ve dolaplarin monte edilmesi için yeni bir ekip çagirilmasi gerekir. Bu da ekstra bir külfettir. Ancak bizler Istanbul evden eve nakliyat olarak sizi bu külfetin altina sokmuyoruz. Çünkü demonte esyalarinizi tek tek monte ediyor ve düzeliyoruz. Tamamini yerlestirdikten sonra sizlere is birakmadan ayriliyoruz.

Esyalar ne kadar islevsel araçlarda tasinirsa tasinsin, paketlemenin önemi her zaman büyüktür. Özellikle kristal, cam ve ayna gibi kirilgan esyalarin özel ambalajlar ile paketlenmesi gerekir. Istanbul evden eve nakliyat olarak, nakliye sektörüne özel gelistirilmis paketler ile esyalarinizi ambalajliyoruz. Yani sizler tasinma gibi sancili bir sürecin hiçbir evresinde yorulmamis oluyorsunuz. Hemen arayin ve bütçenize en uygun fiyat teklifini alin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.