Bugrahan Nakliyat

Ülkenin en iyi nakliyat firmalarindan biri olarak, her zaman en uygun fiyat garantisini sunuyoruz. Üstelik bu fiyati çikarirken, detayli bir analiz için ücretsiz olarak eksper hizmeti veriyoruz. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak eksperlerimizin verdigi fiyat dogrultusunda hareket ediyor ve asla bunun üzerinde bir bedel talep etmiyoruz. Müsteri destek ekibimiz haftanin her günü ve günün her saati sizlerden randevu almak için çalisiyor.

Tasidigimiz hiçbir esyanizi bos buldugumuz herhangi bir noktaya birakmiyoruz. Tüm esyalarinizi ait olduklari noktalara yerlestiriyor ve demonte esyalarinizi monte ettikten sonra nakliye hizmetimizi sonlandiriyoruz. Ayrica esyalarinizi tasimadan önce paketliyor, tasima esnasinda zarar görmelerini engelliyoruz. Paketleme için kullandigimiz ambalajlar cam, kristal, ahsap ya da membran gibi pek çok esyanizi koruyabiliyor. Ayrica yirtilma ve yanmalara karsi dayanikli olanlari tercih ediyoruz.

Nakliye sirasinda tasinacak esyalariniz artik sigortalaniyor. Bu sigorta kapsaminda, esyalariniz için olasi riskler gerçeklesir ise tarafiniza ödeme yapiliyor. Ancak hala amatör nakliye firmalari bu sigorta ürünlerini kullanmiyor. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak uzun yillardir bu sigortali tasimacilik kapsaminda hizmet veriyoruz. Esyalariniz konusunda en az sizler kadar titiz davransak da, gözünüzün arkada kalmamasi adina bu poliçeleri düzenliyoruz. Bu sayede yeni, pahali ya da nadir bulunan esyalariniz anlasmali oldugumuz sigorta sirketinin güvencesi altina aliniyor.

Tüm Türkiye’de faaliyet gösteren firmamizin araç filosu da oldukça büyüktür. Ev, isyeri ofis hatta fabrika tasimaciliginda dahi Istanbul evden eve nakliyat firmalari arasinda en sik tercih edileniz. Elbette bunda kapali kasa, konforlu ve güvenli araçlarimizin payi da büyük. Bu araçlarimiz sayesinde esyalariniz hiçbir hasar almadan ulastiriliyor. Ayrica araç kasalarimiz genis oldugu için, esyalarinizin birbiri üstünde gitmesine gerek kalmiyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.