Burak Nakliyat Kargo

Tasinmak için merdivenleriniz çok dar, dik ya da yüksek olabilir. Bu merdivenlerden esya tasimak hem tasiyanlar için, hem de esyalar için risklidir. Iste bizler Kagithane evden eve nakliyat firmalarindan biri olarak bu soruna bir çözüm gelistirdik. Artik asansörlü sistemlerimiz sayesinde risksiz ve uzman nakliye hizmeti sunuyoruz. Modüler vinç seklindeki asansörlü sistemlerimiz sayesinde yalnizca evlerinize degil, isyerlerinize de nakliye hizmeti veriyoruz.

Firmamiza ait araçlar kapali kasa ve genis iç hacim seçenegi ile hizmetinizde. Bu araçlarimiz sayesinde sehir disi tasimacilikta en sik tercih edilen firma olduk. Çünkü kapali kasa araçlarimizda esyalariniz asla zarar görmüyor ve saatlerce sürecek yolculuklarda dahi herhangi bir risk teskil etmiyor. Kagithane evden eve nakliyat olarak ofis ve bürolarinizi da bu araçlarimiz ile tasimaktayiz. Özellikle ofis ve bürolarinizda yer alan hassas cihazlar için ekstra hassasiyet göstermekteyiz.

Firmamiz anlasmali oldugu sigorta sirketleri sayesinde tüm esyalarinizi teminat kapsamina aliyor. Halilarinizdan tablolariniza, koltuklarinizdan elektronik cihazlariniza kadar her esyaniz yüksek bedellere sigortalaniyor. Esyalarinizin darbe alma, çizilme, kirilma ya da bozulmasi durumunda tarafiniza sigorta sirketimiz araciligi ile ödeme yapiyoruz. Bizler çalisanlarimiza ve teçhizatlarimiza güveniyor olsa da, esyalariniz konusundaki hassasiyetinizi es geçmiyor ve bu poliçeleri her müsterimiz için düzenliyoruz.

Nakliye sektöründe ücretsiz eksper destegi veren nadir firmalardan biriyiz. Pek çok insan, tasinma sonrasi nakliye firmasi tarafindan istenen fais ve hesapsiz rakamlardan sikâyetçi. Ancak bizler Kagithane evden eve nakliyat olarak müsteri memnuniyeti odakli çalisan bir firmayiz. Dolayisiyla öncesinde esyalarinizin incelenmesi için uzman eksperlerimizi yönlendiriyoruz. Eksperlerimiz sizlere firmamiz adina en uygun fiyat teklifini çikariyor. Bu fiyatta anlasma saglanir ise ekstra hiçbir ücret talep edilmiyor. Üstelik bu ücretlerin içerisine demonte esyalarinizin monte edilmesi de dahil oluyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.