Canlar Nakliyat

Ofislerinizde bilgisayar, yazici ve buna benzer teknolojik onlarca cihaz bulunur. Eger ofisinizi tasimak isterseniz bu esyalarinizin zarar görmesinden korkabilirsiniz. Çünkü bu esyalarinizin zarar görmesi ciddi büyük maddi külfete sürükler. Bizler ofislerinizdeki tüm esyalarinizi tel tek ambalajlar ve araçlara yükleriz. Hassasiyetle tasidigimiz esyalarinizi yeni noktaya itina ile yerlestiriyoruz. Kadiköy evden eve nakliyat firmasi olarak yillardir onlarca firmanin tasimaciligini üstlenmis bulunmaktayiz. Üstelik üstlendigimiz tüm nakliye islerini de müsteri memnuniyeti çerçevesinde gerçeklestirdik. Sizler de ev ya da ofislerinizin itinayla tasinmasini isterseniz hemen arayin. Ücretsiz eksperlerimiz ile sizlere en uygun fiyat teklifini verelim.

Tasinmak dendiginde tüm gün esyalari araçlara yüklemek akla gelir. Ancak bu gelenek de artik tamamen sona erdi. Çünkü asansörlü tasimacilik sistemleri esyalarin yalnizca birkaç saatte araçlara yüklenmesini sagliyor. Üstelik Kadiköy evden eve nakliyat firmasi olarak bizler bu teknolojiyi kullanmaktayiz. Hem evlerinizi, hem de isyerlerinizi yalnizca birkaç saat içinde tasiyoruz. Ayni sekilde esyalarinizi kisa sürede araçlardan, bu sistemleri kullanarak evlerimize ya da isyerlerinizi yerlestiriyoruz.

Sizler için sigortali tasimacilik sözlesmeleri de kullanmaktayiz. Yani sizler için maddi ya da manevi degeri olan esyalarinizi sigortaliyoruz. Üstelik ederinden çok daha yüksek rakamlara. Eger bu esyalariniz tasinma sirasinda zarar görür ise tarafiniza sözlesmede yazili bedeli pesin olarak ödüyoruz. Dilerseniz tüm esyalarinizi da sigortalayabilir ve esyalarinizi gözünüz arkada kalmadan tasiyabiliriz.

Bünyemizde çalisan tüm personellerimiz nakliye alaninda uzman ve tecrübeli kisiler. Kadiköy evden eve nakliyat firmasi olarak tecrübemize teknoloji eslik ediyor. Üstelik tasimacilik sektörüne özel hazirlanan ambalajlar ile tüm esyalarinizi paketliyoruz. Bu sayede tasinma öncesi saatlerinizi hatta günlerimizi alacak paketleme islemini de sizler için üstleniyoruz. Üstelik tasidigimiz noktada da paketlerinden çikariyor ve yerlestiriyoruz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.