Cml Cargo

Gelisimini hizli bir sekilde sürdürmekte olan Sultanbeyli evden eve nakliye sektörü dünya teknolojileri ve Avrupa standartlari çerçevesinde asansörlü esya tasima alaninda da kendini açik bir sekilde göstermektedir. Bu kolaylik olusturacak çalismalari yakindan takip eden firmamiz tasinma esnasinda güvenligi en üst seviyede saglayacak seri bir tasima islemi ortaya çikaracak esya asansörlerini kullanmaktadir. Kullanmis oldugumuz bu esya asansörleri sayesinde hem elektrikli, hem de sivi yakitli motorla desteklenen sistemleri aktif bir sekilde kullanmaktayiz. Çevreye duyarli elektrikli motoru olan asansör sistemlerinin sesiz çalismasi daha çok tercih edilmektedir. Fakat güç bakimindan ve seri çalisma bakimindan sivi yakitli asansörler kurulma asamasinda da kolaylik saglamaktadir. Bu gibi kolayliklari her zaman çevrenin yapisina göre kullanim imkâni olusturmaktayiz.
 
Seri bir halde kullanmis oldugumuz asansörlü esya tasima sistemini binalarin yapisina göre güvenli bir sekilde monte etmekteyiz. Balkondan alinacak esyalarin uygun olmasi durumunda esya asansörü en yüksek katlara dahi emniyeti bir sekilde kurulmaktadir. Esya asansörlerinin kabinlerine tasiyabilecegi kapasitede esya yüklemekte ve seri bir halde araçlara transferi saglanmaktadir. Esya asansörlerini kullanan operatörler tamamen sertifikali ve bu konuda ehliyet sahibi olan kisilerden olusmaktadir. Esya asansörünün kurulumu esnasinda çevre Sultanbeyli evden eve nakliyat olarak emniyete alindiktan sonra tasima ve transfer islemine baslamaktadir.

 
Esya asansörü kurulum asamasi ilk anlasma ve ekspertiz hizmetleri sunulurken kararlastirilan hizmetler arasinda yer almaktadir. Kullanmis oldugumuz esya asansörlerinin Sultanbeyli evden eve nakliyat firmalari için kolaylik saglayabilmesi açisindan kiralama faaliyetini de aktif bir halde gerçeklestiriyoruz.  Ayni paralelde çalisan nakliyat firmalarina esya asansörü kiralama islemi uygularken araçlarin ve asansör sistemlerinin faal ve aktif olmasina özen gösteriyoruz. Periyodik bakimlari zamaninda yapilarak emniyet ve güvenlik sistemleri sürekli kontrol altinda tutulmaktadir. Yenilige açik ve arastirma gelistirme faaliyetlerini sürekli gerçeklestiren firmamiz özellikle kapali kasa araçlarin arkasina monte ettigi esya asansörlerini gittigi her noktaya götürerek tasima islemini daha hizli bir sekilde gerçeklestirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.