Çöpoglu Nakliyat

Nakliye alaninda uzun süredir hizmet vermekteyiz. Ülke çapinda vermis oldugumuz profesyonel hizmetler sayesinde, müsteri memnuniyetini de kazanmis bulunmaktayiz. Özellikle de asansörlü sistemler gibi teknolojik yenilikleri kullaniyor olmamiz sayesinde, siz degerli müsterilerimize daha üstün bir hizmet sunabiliyoruz. Bu sistemler, esyalarinizi daha hizli ve sorunsuz tasiyabilmemizi sagliyor. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, kaliteden ödün vermedigimiz gibi güvenden de asla ödün vermiyoruz. Esyalarinizin ve çalisanlarimizin güvenligi önceligimizdir.

Sigortali tasimacilik son yillarin en rövansta hizmetlerinden biri. Bu hizmet kapsaminda, yeni ya da degerli esyalarinizi sigortaliyoruz. Eger tasimacilik esnasinda araçlarimizdan ya da çalisanlarimizdan kaynakli bir sorun söz konusu olur da esyalariniz zarar görür ise tarafiniza ödeme sagliyoruz. Üstelik bu ödemelerin esyalarinizin bedelinden daha yüksek olmasina da dikkat ediyoruz. Çünkü çalistigimiz hiçbir müsterinin firmamiz sebebi ile magdur olmasini istemiyoruz. Sizler de sigortali tasimacilik hizmetimizden faydalanabilir, olasi risklerin gerçeklesmesi durumunda ödeme alabilirsiniz.

Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak çalisan kadromuza ve araçlarimiza güveniyoruz. Araçlarimizin tamami kapali kasa ve genistir. Esyalariniz çok uzun yollarda dahi, sarsilmadan nakil edilir. Üstelik firma olarak tasima öncesi paketlemeyi de kendimiz yapiyoruz. Yani sizin paketlemeyi yapmaniza ve esyalarinizi günler öncesinden ortadan kaldirmaniza gerek yok. Elbette paketlemeyi sistematik olarak yapacagimiz için hiçbir esyaniz da kaybolmuyor.

Tek bir nakliye ücreti ile montaj destegi de almak istemez misiniz? Özellikle demonte seklinde tasinan mobilya ve beyaz esyalarinizin montajini yapmaniz zor olacaktir. Bunun için bir usta çagirmak da hayli masraflidir. Ancak bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak sizi bu dertten kurtariyoruz. Firmamizin en uzman çalisanlari, dakikalar içinde tüm demonte esyalarinizin yeniden kurulumunu sagliyor. Üstelik bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.