Demirli Nakliyat

Günümüzde insanlar için en mesakkatli islerden birisi de bir ilden baska bir ile tasinmaktir. Çünkü tasinmanin zaten kendisi mesakkatli bir istir bu bir de iller arasi olunca iki-üç kati artiyor mesakkatin orani. Hele birde isinin ehli olmayan insanlara çattiysaniz evinizi tasitmak için vay halinize. Tüm bunlari düsünerekten Zeytinburnu sehirlerarasi nakliyat olarak siz degerli müsterilerimize nasil daha iyi hizmet veririz ilkesiyle yola çiktik.

Firmamizi aramanizla birlikte görevli bir arkadasimiz nakliye öncesi evinize gelir ve evinizdeki tüm esyalarinizi sigorta kapsamina alir. Böylece tüm esyalariniz firmamiz tarafindan garantilenerek, daha simdiden baslarina gelebilecek her aksiligin önüne geçilmis olur. Böylece hem sizlerin içi rahat eder hem de bizler yaptigimiz isten keyif aliriz. Çünkü firmamizin temel prensibi sizleri memnun edebilmektir.

Firmamiz Zeytinburnu nakliyat olarak tüm bu hizmetlerinin yaninda yine eni uygun fiyatiyla da adindan çok söz ettiriyor. Alaninda uzmanlasmis ekip kadromuzda bir diger artimiz. Her bir elemanimiz isinin ehli, güvenilir ve güler yüzlüdür. Evinize gelen elemanlarimiz ayaklarina galos takarak içeri girerler ve böylece size ve evinize verdikleri degeri daha bastan göstermis olurlar. Her bir esyanizi özenle söker ve son derece modern havali tek kullanimlik ambalaj malzemelerimizle paketlerler. Yine ayni sekilde yeni tasinacaginiz yere ulasan malzemelerinizi tek tek özenle açarak tamaminin kurulumunu gerçeklestirirler. Sizlere ekstra bir kurulum ödemesi çikartmazlar.

Firma olarak siz degerli müsterilerimiz için her seyin en iyisini yapmaya çalisiyoruz. Bu yüzden siz degerli müsterilerimize Zeytinburnu ev depolama alaninda da hizmet sunmaktayiz. Kullanmak istemediginiz esyalarinizi gelip evinizden aliyoruz. Tertemiz kalacak sekilde paketliyor ve isminize özel olarak önceden düzenlenmis güvenli ve nezih depolarimizda özenle siz müsterilerimiz için sakliyoruz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.