Devran Nakliyat

Isyerlerinin tasinmasinda, en dogru hizmeti almak için firmamiza güvenebilirsiniz. Ümraniye Ofis tasima konusunda parmakla gösterilen bir firmayiz. Ofislerin, fabrikalarin özetle isyerlerinin tasinmasi son derece uzmanlik gerektiren bir islemdir. Ev esyalarinin tasinmasi da elbette çok önemli olmakla birlikte, isyerlerin nakliyesinde kaybolmasi muhtemel, isyerlerine ait birçok önemli cihaz ve evrak bulunmaktadir. Bunlar nakliye firmalari için önemli olmayabilir, yani siradan tasinmasi gereken esyalardan olabilir. Bunlarin hasar görmesi ve kaybi ise müsteri firma ya da kisi yönünden gerçekten çok hayati olabilir. Isyeri tasimaciligi hizmetlerimizi bunun bilincinde olarak yapmaktayiz.

Fabrikalarin kendilerine ait özel makineleri bulunur. Bu makinelerin ve birtakim özel cihazlarin sökülmesi ve nakliyesi de çok önemlidir ve uzmanlik ister. Bu islemleri de firmamiz profesyonel ekibi ile dört dörtlük sekilde yapmaktadir. Programlama ve ekspertiz firmamiz için çok önemlidir. Ümraniye ofis tasima ve isyerlerinde tasimacilik islemlerine baslamadan önce, ekspertiz uzmanlarimiz durum incelemesi yapar. Sökülmesi gereken cihazlarin tespiti, evrak ve diger esyalarin listesi çikarilir ve siniflandirma yapilir. Bundan sonra, ambalajlama için kullanilacak malzemeler ortaya çikarilir. Gerekli olan araçlarin da tespiti yapilir. Personel sayisi ayarlanir. Rezervasyon yapilan gün ve saat firmamiz için nettir. Müsterilerimize sürekli is farkli günlerle erteleme yapmayiz. Söz verdigimiz tarihte, kesin olarak nakliye islemimizi yapariz.

Ümraniye ofis tasima ve diger tüm nakliyat islemlerimizde fiyatimizin da net oldugunu altini çizerek belirtelim. Fiyat teklifini almanizdan itibaren, rakamimiz nettir. Kesinlikle sürekli sekilde ekstra masraflar ekleyip müsterilerini zor durumda birakan bir firma degiliz. Sigortali, sözlesme kapsaminda nakliyat yapmaktayiz. Güvenli ve disiplinli, uzman personelimiz tarafindan eksiksiz olarak yapilan hizmetlerimizden siz de memnun kalacaksiniz. Sehir içi ya da sehirlerarasi nakliyat hizmetlerimizden siz de yararlanin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.