Dinç Nakliyat

Siz de Bahçelievler Nakliyat araciligi ile evinizi ya da ofisinizi güven içerisinde tasitabilirsiniz. Firmamiz sektörde yillardir varligini olumlu  imaji ile sürdürmektedir. Böylesine müsteri memnuniyetinin zor oldugu bir sektörde %100 müsteri memnuniyetine ulasmak birçok firma için neredeyse  imkânsiz gibidir. Biz firma olarak bu basarimizin altinda yatan nedenlerin farkinda olarak bu nedenlerden taviz vermektense paradan taviz vermeyi tercih etmemiz sayesinde bugünlere geldik. Çünkü biz isimizi askla yapiyoruz.

 

Firmamiz siz degerli müsterilerine hep en iyi hizmeti en  hesapli fiyata sunabilmek için muazzam bir gayret göstermektedir.  Çünkü gerçekten kaliteli hizmeti uygun fiyata sunabilmek her firmanin yapabilecegi bir is degildir. Evet belki baska firmalarda da kaliteli hizmet bulmaniz mümkün olabilir ama sundan emin olabilirsiniz ki ödediginiz fiyat aldiginiz kalitenin çok üstünde olacaktir. Neredeyse tasima islemi için ödeyeceginiz fiyat esyalarinizin tamamini yenilemeye yetebilecek miktardadir.  Böylesi bir durum ise en az esyalarinizin tasinirken zarar görmesini istemediginiz kadar istemeyeceginiz bir durumdur. Öyleyse burada bir husus açiga çikmaktadir ki o da hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyatli bir tasimacilik hizmeti satin almak.  Istanbul Nakliyat ve Bahçelievler sehirlerarasi nakliyat olarak yillardir müsterilerimize biz bunu sagliyoruz. Bizim sundugumuz kalitedeki hizmetleri yüksek meblaglar karsiliginda yapan firmalar bugün sektörden yok olup gitmelerine ragmen firmamiz tasimacilik sektöründeki yolculuguna saglam adimlarla devam etmektedir.

 

Kaliteli ve hesapli tasimacilik hizmetinin yani sira esyalarinizi depolayabilmeniz için de Bahçelievler ev depolama hizmetlerimizle her zaman yaninizdayiz.  Esyalariniz Istanbul ev depolama farkiyla esya tasima prosedürlerinde uygulanan ayni yöntemler uygulanmak suretiyle ambalajlanarak evinizden, ofisinizden vb. yerden alinir. Depolarimizda esyalariniz için hazirlanmis temiz ve uygun büyüklükteki odalara yerlestirilir. Esyalariniz kesinlikle üst üste yigilmaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.