Dogan Nakliye

Genellikle tasinmak için en uygun rakami veren nakliye firmasi ile çalisilir. Ancak bu firmalar çogu zaman verdikleri hizmetlerin arkasinda durmazlar. Esyalariniz kayboldugunda ya da zarar gördügünde tarafiniza asla ödeme yapmazlar. Üstelik tasidiklari noktaya esyalarinizi oldugu gibi birakirlar ve giderler. Kisacasi ucuz diye çalistiginiz firmalar sizleri hem zarara sokabilir, hem de haddinden fazla yorabilir. Bizler Istanbul evden eve nakliyat olarak, kurumsal nakliye hizmetlerinin öncüsüyüz. Üstelik kapsamli nakliye hizmetlerimizi çok uygun rakamlara ayaginiza getiriyoruz. Dilerseniz ücretsiz olarak sagladigimiz eksper desteginden faydalanabilir ve bütçenize uygun bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Büyük araç filomuz sayesinde, nakliye sirasinda gerekebilen takviye araç ihtiyacini aninda karsiliyoruz. Üstelik araçlarimiz tüm evinizin ya da ofisinizin esyalarini tek seferde alacak sekilde dizayn ediliyor. Bu sayede herhangi bir esyanizin bir diger esyaniza zarar verme olasiligi bulunmuyor. Istanbul evden eve nakliyat olarak kapali kasa araçlarimiz ile sehir disi tasimacilik faaliyetleri de yürütüyoruz. Türkiye’nin neresine olursa olsun, hizli ve güvenilir nakliye hizmeti veriyoruz.

Istanbul evden eve nakliyat firmamiz nakliyeyi daha kisa sürede gerçeklestirebilmek için asansörlü sistemleri kullanmakta. Aslinda bu sistemlerin tek faydasi kisa sürede nakliyeyi gerçeklestirebiliyor olmak degil elbette. Ayni zamanda risksiz bir tasimacilik da sagliyor. Yani bu sistemler kullanilmadan önce, esyalar insan gücü ile tasinmaktaydi. Hal böyle olunca esyalarin düsme, kirilma ya da bozulma riski artmaktaydi. Üstelik tasima islemi oldukça fazla zaman almaktaydi. Ancak bu sistemler sayesinde, tek seferde birden fazla esyanizi ev ya da isyerinizden direkt araçlarimiza yüklüyoruz.

Herkes nakliye sirasinda esyalarinin zarar göreceginden korkabilir. Bizler Istanbul evden eve nakliyat olarak esyalarinizi sigortaliyor ve sizi bu korkudan kurtariyoruz. Çünkü sigorta kapsaminda yer alan tüm esyalariniz, herhangi bir zarar görür ise tarafiniza firmamizdan ödeme yapiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.