Doruk Evden Eve Nakliyat

Tasinirken yaninizda sizlere yardimci olacak, tüm tasinma sürecinde düzenlemeleri ve planlamayi yapacak olan bir tasima firmasi olmalidir. Evden eve nakliyat sektörü günümüzde oldukça gelismistir. Özellikle büyük sehirlerde yüksek katli binalarin artmasi, insanlarin çogalmasi nedeniyle tasinan kisilerin sayisi da artmistir. Bu yüzden tasinma daha mesakkatli hale gelmistir.

Tasima firmalari asansörlü tasima hizmeti ile yüksek katlarda oturanlara bile büyük kolaylik saglamaktadir. Ayrica esyalarin ambalaj yapilarak tasinmasi, tasima sigortasi yapilmasi da önemli uygulamalardir. Tasinirken esyalarin zarar görmemesi için her türlü önlem alindigi gibi öngörülmeyen kazalara karsi esyalariniz sigorta güvencesinde olur.Nakliyat sektöründe firmalar hem sehir içinde tasinacak olanlara hem de baska sehre tasinacaklara hizmet vermektedir. Sehirlerarasi nakliyat sirasinda tasinma fiyatlarina sadece yakit gideri eklenmektedir. Bunun disinda baska ekstra masraf olmamaktadir. Bu yüzden baska bir sehre tasinacaklar tedirgin olmasin.

Ev tasima olsun ofis tasima olsun esyalariniz güvenli bir sekilde tasinacaktir.Tasinacak olan kisiler esyalarinin zarar görmemesini istedikleri gibi tasinma maliyetlerine de dikkat ederler. Bu yüzden hangi tasinma firmasini tercih edeceklerine arastirma yaparak karar verirler. Bu normal bir durum olabilir. Ancak tasinma fiyati telefonla alinamaz. Telefonda sizlere fiyat veriliyorsa dikkat etmelisiniz. Evinizi, esyalarinizi görmeden firmanin fiyat vermesi saglikli olmaz.Nakliye hizmeti veren firmalar esyalarinizi sigortali tasir. Ayrica tasinma öncesinde ev sahibi ile tasima sözlesmesi yaparlar. Bu sözlesme tasinan kisilerin haklarini korumaktadir. Tasinacak kisilerin bunlara dikkat ederek tasima firmasini tercih etmesi gerekir. Bu firmalar ayrica ev depolama hizmeti de vermektedir. Esyalarini geçici olarak bir yerde bekletmek zorunda olanlar, geçici olarak baska bir yerde ikamet etmek zorunda olanlar esyalarini makul fiyatlara güvenli bir sekilde firmanin depolarinda muhafaza edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.