Efor Nakliyat

Sehirlerarasi nakliyat hizmeti, Istanbul Sehirlerarasi nakliyat  firmamiz tarafindan en iyi bir sekilde yapilmaktadir. Konusunda Uzman personel kadrosu ve nakliye islemleri için özel dizayn araçlarimiz ile hizmet sunan firmamiz, Türkiye’nin her sehrine ev ve ofis tasimaciligi yapmaktadir. Sizlere özel ekonomik çözümler sunan firmamiz, Türkiye geneli tasimacilik ve depo hizmeti sunmaktadir. Siz degerli müsterilerimize güvenilir bir tasima hizmeti sunabilmek için esya nakliyesi için özel tasarlanan araçlarimizin yani sira ev ve ofis nakliyeciliginde uzman olan personellerle tasinma islemini sizin için güvenli bir sekilde gerçeklestiriyoruz.

Firmamiz kurulusundan beridir hizmet alaninda hiçbir zaman eksik bir is yapmamistir. Firmamiz tarafindan bütün tasima hizmetlerinde öncesinden uzman personelimiz tarafindan tasinacak olan ev ya da ofisinize gelerek yerinde esyalarinizin ekspertizini yaparak esyalarinizin gerçek degerleri üzerinde sigortalanir. Istanbul Nakliyat olarak öncelikle tasima islemi esnasinda kötü bir sürpriz ile karsilasmamaniz için her türlü önlemi aliyoruz çünkü esas olan sorun olusmadan sorun yasanmasina mahal vermemektir. Alinan tüm tedbirlere ragmen yine de bir aksaklik yasanmasi durumunda magdur olamamaniz için tüm hizmetlerimizi sigorta kapsaminda yapiyoruz.

Tüm bunlarin yaninda firma olarak kaliteyi en uygun fiyata sunabilmek için gereken özveriyi gösteriyoruz. Firmamiz ile bir kez tasinma islemi gerçeklestiren müsterilerimizin yeniden bizi tercih ediyor olmasi da bunun en önemli göstergelerinden biridir. Firmamiz sadece nakliye alaninda degil depolama alaninda da siz degerli müsterilerimize hizmet vermektedir. Istanbul Ev Depolama ile tüm esyalariniz rutubetsiz ortamlarda hirsizlik, deprem ve yangin vb. tehlikelerden korunarak, ekonomik depo fiyatlariyla güvenli ve sorunsuz bir sekilde sigortali olarak depolanmaktadir. Siz de Türkiyenin heryerinde binlerce müsterimiz gibi bizi tercih ederek kaliteli ve ekonomik tasimaciligin keyfini yasayin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.