Ege Lojistik Soguk Gida Tasimaci

ISTANBUL NAKLIYAT

Günümüzde karsilastigimiz en büyük problemlerden biri de tasinmak zorunda kalmaktir. Bir de tasinacagimiz yeni ev veya ofis yüksek katlarda bulunuyorsa problem biraz daha büyük demektir. Ama kimin için problem! Bu soruyu iki sekilde cevaplamak mümkün. Eger tasinma isinizi hallederiz abi mantigi ile çalisan lafla peynir gemisi yürütmeye çalisan bir firma ile yaptirirsaniz tasinma isi sizin için evet bir problem olacaktir. Hem de kimi zaman çok büyük bir problem olacaktir. Belki tasima firmasi ile mahkemelik olmaniz bile söz konusu olabilecektir. Saniriz bu durum isteyebileceginiz en son sey bile degildir. Ama tasima isleminizi alaninda kendini ispatlamis, tüm tasima islemlerini sigortali olarak yapan, kurumsallasabilmis bir firma ile yaptirmaniz halinde tasima islemi sizin için bir problem olmak söyle dursun, bir kahve içme rahatliginda gerçeklesecektir. Çünkü Istanbul nakliyat olarak bütün ayrintilari sizin yerinize düsünüyor ve mevcut son teknolojiyi kullanarak deneyimli personellerimizle tasinma isleminizi sorunsuz bir sekilde yerine getiriyoruz.

Sadece sehir içi de degil Istanbul sehirlerarasi nakliyat ile güzel ülkemizin her bir noktasina esyalarinizi güvenle tasiyoruz. Hiçbir esyanizin zarar görmemesi adina alinmasi elzem olan tüm önlemleri aliyoruz. Bunun için tasima araçlarimizi sürekli yeniliyor, bakim ve onarimlarini zamaninda yaptiriyoruz. Çalisanlarimizin yaptiklari is konusunda daha bilinçli olabilmelerini saglamak amaciyla belirli periyotlarla egitimlere tabi tutuyoruz. Konusunda uzmanlasan personellerimiz esyalarinizi en az sizin kadar titiz ve dikkatli bir sekilde teker teker sariyor ve tasima kamyonuna yerlestiriyor.  Esyalarinizin kamyona yüklenirken gerçeklesen tüm asamalar kamyondan indirilip yeni yerlerine tasinirken de ayni dikkatle gerçeklestiriliyor.

Istanbul ev depolama hizmetleri  ise sizlere gerçek anlamda temiz ve güvenli bir depolama imkani saglamaktadir. Esyalariniz ev konforunda her türlü önlem alinarak depolanmaktadir.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.