Egetur Evden Eve Nakliyat

Istanbul nakliye firmalarinin çokça faaliyet gösterdigi bir sehir. Ancak nakliye hizmeti belli bir deneyim ve donanimi gerektirir. Örnegin artik nakliye insan gücü ile saglanmiyor. Asansörlü sistemler ile çok daha hizli bir sekilde tasimacilik hizmeti vermek mümkün. Ancak ne yazik ki pek çok firma, hala tasimacilikta etkin bir sekilde insan gücü kullaniyor ki bu da beraberinde pek çok zarari getiriyor. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmalari arasinda en sik tercih edilen yapilanmayiz. Çünkü asansörlü sistemler de dâhil olmak üzere, sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için teknolojik teçhizatlara sahibiz.Bizi diger firmalardan ayiran diger bir özelligimiz de araçlarimizdir.

Nakliye firmasi dendiginde akliniza açik kasa kamyonetler ile tasimacilik yapan yapilanmalar gelebilir. Oysa bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, kapali ve genis kasa tirlar ile hizmet veriyoruz. Bu sayede yagisli havalarda da nakliye hizmeti sagliyoruz. Üstelik araç kasalarimiz islevsel olarak gelistirildigi için, hiçbir esyanizin diger esyaniza zarar verme durumu söz konusu dahi olmuyor.

Paketlemenin de firma tarafindan gerçeklestirildigi bir nakliye hizmeti aldiginizi düsünün. Zamaninizin tümü size kaliyor ve sizler günler öncesinden esyalarinizi paketlemek durumunda kalmiyorsunuz. Iste bu tarz kapsamli hizmetleri bizlerden çok uygun rakamlara alabilirsiniz. Bizler son derece dayanikli ambalajlar ile tüm esyalarinizi 1 – 2 saat içinde paketliyoruz. Üstelik bunun için profesyonel ustalarimizi görevlendiriyoruz.Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak müsteri memnuniyeti bizler için oldukça hassas bir konu. Hatta bunun için fiyatlarimizi herkesin erisebilecegi noktalarda tutuyoruz. Dilerseniz bizi arayarak ekspertiz incelemesi de talep edebilirsiniz. Eksperlerimiz ev ya da isyerinize gelerek esyalarinizi kontrol eder ve sizlere sabit bir fiyat teklifinde bulunur. Ayrica bu rakama montaj ve yerlestirme hizmetlerimiz de dahildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.