Eko Güvenli Eşya Transferi

Yakin zamanda tasinacak olmanizdan dolayi uykulariniz kaçiyorsa Sarıyer eşya transferi tam da bu noktada sizlere hizmet edebilmek için hazir bulunuyor. Firmamiz müsterilerine verdigi üst seviyede degeri ön planda tutarak profesyonel bir tasima hizmeti sizlere sunuyor. Tüm esyalariniz garanti kapsamina dahil edilip esyalarinizin tüm kirilma, hasar görme ve kaybolmalara karsi muhafaza edilmesi saglanmaktadir. Bu garantili hizmet ile tasinmalariniz uykularinizi kaçiran degil sizi rahat uyutturan bir sürece dönüsüyor.

 

Talebiniz üzerine uzman ekiplerimiz evlerinizde incelemelerde bulunup tasinmaniza ait tüm bilgileri alarak fiyat teklifini olusturacak ve sizlere ileteceklerdir. Tarafinizdan gelecek onay sonrasinda tasinmanin gerçeklesecegi gün ve istediginiz saatte evinizde hazir bulunacak olan ekiplerimiz tüm esyalari tek tek yaninda degerleri ile birlikte listeleyerek garanti altina alinacak kalemleri belirleyeceklerdir. Daha sonra esyalarin paketlenmesi ve tasinmasi islemi baslayacaktir. Bu süreçte son teknolojiye uygun biçimde özel muhafazali ambalajlar kullanilacak ve esyalarinizin çarpma vs. gibi durumlarda olusacak zarar çogu zaman sifira bazi durumlarda da asgariye indirilecektir. İstanbul şehirlerarası nakliyat Evden Eve Nakliyat hizmeti sadece tasima ile de sinirli kalmayip tasinma sonrasinda yapilmasi gereken beyaz esya montajini da içermektedir. Firmamiz bu hizmet için ilave bedel de talep etmemektedir. Bu hizmet alanlarinda uzman tesisatçilarimiz tarafindan verilmekte olup siz degerli müsterilerimizin tasinmasini bir adim daha kolaylastirmaktadir.

 

Hizmet alanini genisletmekte hiçbir tereddüt göstermeyen firmamiz sadece evden eve nakliyat degil ofislerinizden tasinma süreçlerinize de destek olmaktadir. Bu hizmette de tüm esyalariniz garantili olarak tasinacagindan Sarıyer şehiriçi nakliyat güvencesiyle ve özel muhafazali ambalajlar kullanilarak ofisleriniz tasinmaktadir. Her türlü is yeriniz için tasinma hizmetimiz mevcuttur. Ayrica firmamiz Istanbul’un istisnasiz tüm ilçelerine hizmet verebilmektedir. Istanbul Evden Eve Nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.