Emir Evden Eve Taşımacılık

Ben oturdugum yerden arkadaslari yönlendireyim evim güzel güzel tasinsa diye hayaller kuruyorsaniz hayallerinizi gerçek yapmaya geliyor Bakırköy evden eve taşımacılık. Artik tasinirken siz degil profesyonel ekiplerimiz yorulacak. Tüm esyalarinizi tüm hasarlara ve kaybolmalara karsi firmamiz garanti altina alarak hizmet kalitesini en üst noktaya çikarmanin bir örnegini sergiliyor. Bizimle birlikte tasinmak artik bir külfet olmaktan çikiyor.

 

Firmamizla irtibata geçmenizin ardindan görevlendirilmis ekiplerimiz en kisa sürede evinize gelerek tasinma sürecinizle ilgili tüm detaylari tespit edecek ve sizer için fiyat tekliflerini olusturacaklardir. Fiyat teklifimizin tarafinizdan kabul görmesi durumunda tasinacaginiz günde istediginiz saatte sizin için belirlenmis ekiplerimiz evinizde hazir bulunacak ve konforlu tasinma sürecini baslatacaklardir. Esyalarin garantisinin belirlenmesi için tüm esyalar degerleriyle birlikte listelenecektir. Garantimizle esyalariniz kirilma, hasar görme ve kaybolmaya karsi korunakli hale getirildikten sonra paketleme islemi baslayacak, özel muhafazali ambalajlar ile eviniz tasinmaya hazir duruma getirilecektir. Evinizin tasinmasinda yapilmasi gereken son hamle olan beyaz esya montaji da artik Bakırköy asansörlü nakliyat olarak bizim sorumlulugumuzdadir. Uzman tesisatçilarimiz tüm beyaz esyalarinizin montajini gerçeklestirecek ve çalisir hale getireceklerdir. Firmamiz böylelikle sizleri önemli bir masraftan ve zahmetten kurtarmis olmaktadir. Zira bu hizmet için ayri bir ücret talebimiz bulunmamaktadir. Tasinmak firmamizla artik çok konforlu ve pratik Tek yapmaniz gereken sey bizimle irtibata geçmenizdir.

 

Istanbul’un tüm ilçelerini hizmet alani içerisine alan İstanbul uluslararası taşımacılık, kendisini ev tasima ile sinirlamamaktadir. Her türlü is yerinizin tasinmasi da evlerinizde oldugu gibi tüm esyalariniz firmamizin garantisi altinda gerçeklestirilecektir. Esyalarinizin paketlenmesinde de evlerinizin tasinmasinda oldugu gibi özel muhafazali ambalajlar kullanilacaktir. Bu sekilde olusabilecek kirilma, bozulma veya kaybolma gibi tüm hasarlarin riski minimize edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.