Eskidji Eskicii Lojistik

Nakliyecilikte Uzman Kadro

 Uzman kadromuzla tanisma sansiniz oldu mu? Ümraniye Nakliye firmasi olarak her zaman alaninda en iyi isimlerle çalismaya özen gösterdik. Bu süreç boyunca ekibimize dahil olan personelimizin egitimleri üstlendik. Gerekli sertifikalari almalarini saglayarak sizlere her zaman en iyi hizmeti sunduk. Nakliyecilikte uzman kadromuzla tanismak için tek yapmaniz gereken iletisime geçmek.

Daha ilk aradiginiz andan İstanbul e-nakliyat itibaren farki anlayacaksiniz onlar sizi tüm süreç hakkinda bilgilendirecek bu sayede aldiginiz hizmetten emin olacaksiniz çünkü bizler en iyi müsteri deneyimine ve müsteri memnuniyetine sahip olan firmayiz. Sizlerde Ümraniye sehirlerarasi nakliyat hizmeti için bizi hemen arayin. Asansörlü nakliye araçlarimiz hizli bir sekilde eski evinizden esyalarinizi dikkatli bir sekilde alsin ve uzman personelimiz dikkatli ve düzenli bir sekilde kamyonumuza esyalarinizi dizsin. Elbette öncesinde esyalarinizin her birini dikkatli bir sekilde kapliyoruz çünkü tasinma sirasinda özensiz bir firma ile çalistiysaniz fark ettiginiz sey esyalarinizin çizildigi olacaktir. Bizler çizilmeye ve deformasyona karsi kaplama sistemimizle maksimum koruma sagliyoruz. Esyalariniz kamyonumuza en iyi sekilde yerlestirdikten sonra sertifikali sürücümüz belirledigimiz standartla uygun hizda esyalarinizla birlikte yeni sehre dogru yola çikar.

Yolculuk esnasinda pür dikkat araci sürerek kusursuz bir sekilde esyalarinizi tasir. O sirada çoktan bölgede ki sorumlu personelimiz yeni evinize intikal etmis olur. Asansörlü nakliye aracimiz ve personelimiz yeni evinize hizli bir sekilde esyalarinizi tasimaya ve yerlestirmeye baslar. Bu sayede sizlerde yeni bir macera, yeni bir ev, yeni sehrinizle ve esyalarinizla bas basa kalmis olursunuz eger esyalarinizin yeni sehrinize tasinmasini istemiyorsaniz Ümraniye ev depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hijyenik, güvenli depolarimizdan birini seçerek esyalarinizin orada kalmasini ve güvende olmasini saglayabilirsiniz tek yapmaniz gereken bizimle iletisime geçmek. Hadi daha fazla vakit kaybetmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.