Evden Eve Nakliye Merkezi

Beylikdüzü nakliyat firmalari arasinda basarili çalismalari ile müsteri memnuniyeti elde eden firmamiza her anlamda güvenebilirsiniz. Büyük sehirlerin olmazsa olmazlari olan yüksek katli binalar için tasimacilik yapmak özel bir donanim gerektirmektedir. Buna göre, günümüzde hemen hepimizin evlerinin ya da isyerlerinin oldugu yüksek katli binalar için asansör sistemimizin oldugunu belirtelim. Bu sistem ile dairenizin yüksek katta olsa bile, son derece güvenli sekilde esyalarinizin aracimiza indirilmesi islemi yapilir. Yeni adrese ise yine bu sistemle esyalarin yerlestirilmesi saglanir. Elemanlarimiz güleryüzlü, islerine odaklanmasini bilen, uzman ve dikkatli isimlerdir. Isin detaylarina uygun olarak tasimacilik hizmetlerimizi gerçeklestirmekteyiz.

Beylikdüzü nakliyat firmalari seçerken yetki belgesi olan, profesyonel ve iyi referanslara sahip olan firmalari seçmeniz önem tasir. Sitemizde Bakanlik onayli çalisma izinlerimizi görebilir, referanslarimiza göz atabilirsiniz. Sizlere gerekli izinlerimiz alinmis sekilde hizmet sunmaktayiz. Sehir içi ve sehirlerarasi tasimacilik hizmetleriniz için firmamizdan hizmet alabilirsiniz. Degerli müsterilerimiz, sigortali sekilde, sigorta kanunlari geregince sizlere hizmet sunuyoruz. Öte yandan, sözlesme yapmayi da ihmal etmiyoruz.

En önemli Beylikdüzü nakliyat firmalari arasinda yer alan firmamiz parmakla gösterilen bir çalisma ahlakina sahiptir. Marangoz, elektrik teknikerleri, elektronik cihazlarin ve mobilyalarin zarar görmeden tasinmasi için emek vermektedir. Sürücülerimiz yol sartlari ne olursa olsun, hatasiz sekilde yeni adrese esyalarinizin ulasmasini saglar. Tasima görevlilerimiz, esyalarin hasar görme risklerine göre siniflandirmasini yapar ve ambalajlar, ardindan özenle tasima islemini gerçeklestirir. Tek bir esyanin kirilmasina izin vermeden özenle islemlerimizi yapmak için emek veririz. Çok kapsamli ev ve isyerlerinin tasinmasinda da firmamiza güvenebilirsiniz. Size belirttigimiz tarihte tasimacilik hizmetimizi yapariz. Gecikmemiz ya da sonradan çikan fiyat maliyetlerimiz olmaz. En dogru bilgileri firmamizdan alacak, en iyi hizmeti de bizden alacaksiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.