Evden Eve Tugrul Nakliyat

Konu Bayrampasa evden eve nakliyat olunca akla gelen en profesyonel firma olmaktan ötürü son derece gururluyuz. Sizlere sundugumuz kaliteli hizmetler yillarin deneyimlerini de beraberinde getirdigi için hiçbir konuda çözümsüz kalmazsiniz. En dogru ekiplerle çalistigimiz kadar isinde bilgi sahibi çalisanlarimiz esyalariniza hasar gelmesini önleyecek çalimalar yaparlar. Kullandigimiz tüm ürünler birinci siniftir ve her esya niteligine uygun özel ambalajlara sarilarak muhafaza edilmektedir. Farkli ebatlarda kolilerimiz oldugu için esyalar sikis pikis sekilde yerlestirilmez ve böylece kirilma ya da çatlama gibi sorunlar da söz konusu olmaz. Ayrica firma olarak müsterilerimizin memnuniyetini en iyi sekilde karsilamak adina tüm esyalarinizi da degerinden sigorta yaparak gönlünüzü rahatlatmaktayiz.

Tasimacilik konusunda filolarimiz oldugu için gerek görüldügü kadar aracimizi sizlere tahsis etmekteyiz. Bütün araçlarimiz tasinma islemlerinin hemen ardindan ekiplerimiz tarafindan temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Böylece sizler de Bayrampasa evden eve nakliyat islemini en temiz sekilde alirsiniz. Evlerinize gelen çalisanlarimiz esyalarinizi toplar paketler ve kutular. Ardindan nakliye araçlarimiza kirilma sorunlari yasanmayacak sekilde yerlestirirler.  Hiçbir zahmete girmenize gerek kalmadan, nerede olursaniz olun firmamiz sayesinde tasinma islemlerinizi sorunsuz olarak halletmenin konforunu yasarsiniz. % 100 müsteri memnuniyeti esasina uygun olarak sizlere her türlü imkani da sunmaktayiz. Özellikle evi yüksek katlarda olan müsterilerimiz için asansörlü tasimacilik hizmetimizi de devreye sokmaktayiz. Böylece büyük ebatli, evlerden çikmasi zor esyalariniz herhangi bir zarar görmeden tasinacaktir.

Bayrampasa evden eve nakliyat firmamiza çalisanlarimiz hem güler yüzlü, hem de isini son derece iyi yapan kisilerdir. Deneyimleri sayesinde her türlü sorununuzu aninda çözerler. Beyaz esyalariniz bu isten anlayan ekiplerimiz tarafindan sökülerek ayni uzmanlikla yeni yerinizde sorunsuz çalisacak sekilde montaj edilirler. Böylece siz de tasinma masraflariniza yenisini eklemekten kurtulursunuz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.