Evimtaş Uzman Taşımacılık

Evinizi degistirmek istiyorsaniz, tasinmak zorunda kalirsaniz tedirgin olmaniza gerek yok. Maltepe şehirlerarası nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamizdan bu konuda yardim alabilirsiniz. Tasinma sürecinizin iyi yönetilmesi için elimizden gelen gayreti gösterecegiz. Deneyimli ve donanimli çalisanlarimizdan olusan ekiplerimiz ile tasinmak isteyenlere yardimci oluyoruz. Maltepe Ofis tasima alaninda da müsterilerimize yardimci oluyoruz. Tasinmak için firmamiza basvuran müsterilerimizin önce evinde yapacagimiz ekspertiz çalismasinda koordineli bir tasima için gereken tüm degerlendirmeleri yapiyoruz.

Evinizin konumuna göre asansörlü ve asansörsüz tasima hizmeti veriyoruz. İstanbul ekspres hizmetleri Esyalarinizin deger tespitini yaparak en uygun kosularda sigortasi yapilmaktadir. Tasima hizmetinin sigortali olmasi oldukça önemlidir. Gereken özenin gösterilmesine ragmen az da olsa esyalarin hasar görmesi, kaybolmasi gibi riskler bulunmaktadir. Bu yüzden tasima sigortasi mutlaka yapilmalidir.Ekspertiz sirasinda esyalarin özelligine uygun sekilde hangi tür ambalaj malzemesinin kullanilacagina, mobilyalar için demontaj, montaj gibi islemlerin yapilip yapilmayacagina, esyanin miktarina göre özel saklama kutularinin sayisina karar verilmektedir. Ev sahibinin uygun gördügü tasinma günü belirlenerek, tasima fiyati belirlenmektedir. En son asamada tasima sözlesmesi yapilarak, taahhütlerin ve taleplerin neler oldugu, fiyat gibi unsurlar güvence altina alinmaktadir.

Maltepe Nakliye firmasi olarak tasinacak esyalari alabilecek kapasite araçlarimiz ile müsterilerimize hizmet vermekteyiz. Tasinma gününde ekibimiz ve aracimiz ile belirlenen saatte gelerek hemen ise girismekteyiz. Belli bir düzen içinde çalisarak mobilyalari gerek demontaj yaparak gerekse sökülmeyecek olanlari dogrudan ambalaj yaparak hazirliyoruz. Çalisanlarin bir kismi mutfak gibi alanlarda cam esyalari paketlemeye basliyor. Bu islemler yapilirken kurulan asansör ile esyalar araca indiriliyor. Evdeki tüm esyalar bitince son kontroller yapilarak yeni tasinilacak eve dogru hareket ediliyor. Yeni evin konumuna göre gerekirse yeniden asansör düzenegi hazirlanarak esyalar düzenli bir sekilde eve çikariliyor ve yerlestirme islemleri yapiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir