Eyüpoglu Evden Eve Nakliyat

Lojistik hem tecrübe, hem de donanim gerektiren bir sektördür. Eger tecrübesiz bir firma ile çalisirsaniz, esyalarinizin zarar görmesi ve tasinmanin tüm günü almasi kaçinilmazdir. Oysa bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, yillardir bu sektörü içinde, kurumsal anlamda nakliye hizmeti vermekteyiz. Özellikle asansörlü sistemler gibi teknolojik teçhizatlara sahip olmamiz sayesinde, tasinmayi yalnizca birkaç saate sigdirabiliyoruz. Ayrica bu teknolojiler sayesinde esyalariniz çok daha güvenli bir sekilde tasinmis oluyor. Deneyimli personellerimiz asansörlü sistemlerin kurulumu ve kullanimi esnasinda gerekli tüm önlemleri aliyor.Esyalarinizin tasinma sirasinda zarar görecegini düsünebilirsiniz. Bunun en önemli nedeni de tasinma sirasinda kirilan, çizilen ve bozulan esyalardir.

Genellikle çalisan hatasindan kaynaklanan bu riski ortadan kaldirmak için paketlemeyi de kendimiz yapmaktayiz. Balonlu, yanmaya ve yirtilmaya dayanikli ambalajlar ile paketledigimiz esyalarinizi araçlarimiza asansörlü sistemler ile yüklemekteyiz. Ayrica esyalarinizi tasidigimiz yerde, yine ambalajlarindan çikarip yerlestiriyoruz. Dilerseniz siz günün keyfini çikarirken bizler naklinizi gerçeklestirebiliriz.Herkes tasinma sirasinda en çok deger verdigi esyalarin zarar görmesinden endiselenir.

Genellikle bu esyalar yeni, degerli ya da antika olmaktadir. Ancak Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak bu endiselerinizi de yok ediyoruz. Çünkü artik sigortali tasimacilik devri söz konusu. Yani esyalarinizi anlasmali oldugumuz firmalar ile sigortaliyor ve tasima esnasinda zarar görmeleri durumunda tarafiniza ödeme gerçeklestiriyoruz.Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak nakliyeye özel araç kullanan nadir firmalardan biriyiz. Araçlarimizin iç dizayni, esyalarinizin zarar görmemesi için, özel olarak tasarlanmistir. Istifleme olarak da bilinen, üst üste esya yerlestirmek firmamizin prensipleri disindadir. Ayrica yagisli havalarda dahi esyalarinizi güvenle tasiyabiliyor ve en kisa sürede yeni evinize ya da isyerinize ulastirabiliyoruz. Eger sizlerde tüm bu hizmetlerimizden uygun rakamlara faydalanmak isterseniz hemen arayin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.