Gelen Nakliyat

Insanlik varoldugu ilk andan bu yana hep baska yerlere göç etmislerdir. Eskiden daha ilkel yöntemlerle yapilmakta olan tasimacilik günümüzde ise yerini modern ve güvenli tasimaciliga birakmis durumdadir. Ama günümüzde bile hala eski yöntemlerle tasimacilik yaparak esyalarinizi heba eden ve sizlerin yeni evinize veya ofisinize tasinmanizi kabusa dönüstüren amatör tasimacilara kesinlikle esyalarinizi emanet etmemelisiniz. Maltepe nakliyat kurumsallasmis bir firma olmanin verdigi özgüven ve tecrübe ile her türlü tasitma islerinizde yanindayiz.

Maltepe sehirlerarasi nakliyat esyalarinizin sehirlerarasi ilden ile güvenle tasinmasini saglamaktadir. Deneyimli  ve güler yüzlü personelimiz yaptigi isin öneminin farkinda olarak esyalarinizi özenle tasimaktadir. Tasimacilik bizim için bir vazifedir. Firma prensibi olarak tasimaciliga biz böyle bakmaktayiz. Bu sayede de yillardir güvenle her geçen gün daha da büyüyerek yolumuza devam etmekteyiz. Esyalariniz bizimle hasar görmeden, kullanilabilecek son teknoloji araçlarla en hizli ve güvenli sekilde tasinmaktadir. Tüm esyalariniz sigortalanacagi için tasima yapilirken esyalariniz üzerinde meydana gelebilecek hasarlar sigorta kapsaminda karsilanacaktir. Firmamiz tüm enerjisini sizlere daha kaliteli bir tasimacilik sunabilmek için harcamaktir. Salt kar etmek amaçli yola çikan firmalar çoktan yolda kaldi bile Istanbul nakliyat ise tam gaz yoluna devam etmektedir.

Tasimacilik konusunda müsteri yelpazemizi genislettikçe ev depolama konusunda da bu alanda kaliteli hizmet sunabilecek firmalara ihtiyaç duyuldugunu gördük ve bu nedenle Maltepe ev depolama ile siz degerli müsterilerimizin bu alandaki ihtiyaçlarina cevap vermeye basladik. Siz de tasimacilik isinde oldugu gibi firmamiza yogun taleple geldiniz. Esyalarinizi temiz ve esya saklamak için uygun kosullari saglanmis depolarimizda size özel bölümlerde hirsizlik durumlarina karsi güvenlikli, her türlü dogal afet durumlarina ve depolama esnasinda olusabilecek hasarlara karsi sigortali olarak depolanmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.