Gökay Nakliyat

Her is kendine göre bir uzmanlik isteyebilir. Tasimacilik isi söz konusu oldugunda ise uzmanlik olmazsa olmaz bir gerekliliktir. Çünkü söz konusu olan bin bir türlü emeklerle çalisarak aldiginiz esyalarin zarar görmeden yipratilmadan yeni yerine tasinmasi gerekmektedir. Çünkü her insan gibi esyalarinizi daha uzun yillar kullanmak arzusundasinizdir. Kimse de pek hakli bu isteginiz için sizi yadirgayamaz. Istanbul sehirlerarasi nakliyat yillardir esyalarinizi zarar görmeden güvenli bir sekilde tasiyabilmek için teknolojinin tüm imkânlarindan faydalanarak sizlere hep en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindedir.

Esyalarinizin zarar görmeden en güvenli bir sekilde nakliyesini gerçeklestirmek için öncelikle esyalariniz tasnif edilerek ayrilir ve expertiz raporuyla esyalarinizin degerleri tespit edilerek gerçek degerleri üzerinden sigorta yapilir. Tasniflenen esyalariniz yapilan tasnife göre uygun paketleme malzemeleriyle her biri ayri ayri ambalajlanir ve eger yukari katlarda oturuyor iseniz esya tasima asansörü yardimiyla esyalariniz merdiven görmeden bu is için özel olarak tasarlanmis nakliye araçlarimiza yüklenerek, yolculuk esnasinda yerlerinden oynamayacak sekilde yerlestirilir. Istanbul Nakliye aracimiz esyalarinizin tasinacagi yeni adrese geldiginde yine ayni sekilde yüksek katlara esya asansörü yardimiyla tasinir. Esyalariniz paketlerinden özenle çikarilarak isteginize göre evinize yerlestirilir. Tasima sonucunda esyalariniz da herhangi bir hasar oldugunu düsünüyorsaniz bu durumu firmamiza bildirerek sigorta kapsaminda zararinizin tazmin edilmesi saglanir.

Eger ki sizin suan tasinmaya degil de herhangi bir sebeple esyalarinizi güvenli bir sekilde depolamaya ihtiyaciniz varsa bunun için Istanbul ev depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Depolama hizmetlerimiz her türlü deprem yangin dogal afet vb durumlara karsi sigorta kapsamindadir. Esyalarinizin, esya depolamak için nemden rutubetten her türlü haserattan arindirilmis temiz ve güvenli ortamlarda dilediginiz süre boyunca yipranmadan özenle muhafaza edileceginden emin olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.