Gökten Nakliyat

Artik alisilagelmis, siradan ve pahali nakliye hizmeti veren firmalari unutun. Simdilerde nakliye hizmeti çok daha profesyonel ve deneyimli noktalardan veriliyor. Üstelik teknolojinin gelisimi ile daha hizli ve güvenli aksiyon alinabiliyor. Bizler de bu gelisime ayak uyduran firmalardan biriyiz. Asansörlü tasimacilik hizmetleri de veren firmamiz, nakliye esnasinda olusabilecek riskleri ustalikla bertaraf ediyor. Üstelik bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak bu sistemlerimizi yalnizca sehir içi tasimacilikta degil, sehir disi tasimacilikta da kullaniyoruz.

Uluslararasi yapilan tasimacilik faaliyetlerinde, sigortali tasimaciligin önemi büyüktür. Çünkü uzun yolda, esyalarin zarar görme riski daha yüksektir. Ancak bizler sehir disi, hatta sehir içi tasimacilikta da bu sigorta poliçelerini sizlere sunuyoruz. Dilerseniz, istediginiz esyanizi sigorta kapsamina alabiliyorsunuz. Bu sayede esyanizin en ufak bir zararinda dahi tarafiniza ödeme saglaniyor. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, bu poliçelerde daima en yüksek teminatlari uyguluyoruz. Bu sayede müsterimizin zarar etme riskini tamamen ortadan kaldiriyoruz.

Artik tasinmaya karar verir vermez evinize karton kutu ve gazete stoku yapmaniza gerek bulunmuyor. Çünkü bu ambalajlar hem dayaniksizdir, hem de paketleme yapmak sizi büyük ölçüde yorar. Bizler bunun yerine ambalajlamayi kendimiz yapmayi tercih ediyoruz. Çünkü çok daha dayanikli ve kaliteli ambalajlar kullaniyoruz. Üstelik esyalarinizi günler öncesinden degil, tasinacaginiz gün paketliyoruz.

Tasindiktan sonra montaj için usta aramaniza da gerek bulunmuyor. Çünkü bu hizmeti de alaninda uzman çalisanlarimiz ücretsiz olarak ayaginiza getiriyor. Gerek demonte hale getirdigimiz, gerekse demonte olarak tasidigimiz esyalarinizi Istanbul evden eve nakliyat firmasi güvencesi ile monte ediyoruz. Isterseniz tasinma öncesi ekspertiz raporu için uzmanlarimizi gönderebilir ve en ekonomik rakamlar için çalisma yapmalarini saglayabiliriz. Hemen arayin sizin için de yer ayiralim. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.