Gün Nakliye

Kabul ediyoruz! Tasinmak hiç de öyle kolay bir is degil! Bu isin kolay olmadigini bildigimiz için de isin önemine binaen Istanbul Nakliyat olarak isimizi oldukça ciddiye aliyoruz. Çünkü söz konusu olan insanlarin emekleri, güçlükle kazanarak aldiklari esyalari… Onlarin, acemi tasimacilarin elinde heder olmasini istemeyiz.

Istanbul Nakliyat ve Istanbul Sehirlerarasi Nakliyat olarak yillardir bu bilinçle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Firma olarak esyalarinizin güvenligini önem siralamasinda ilk siraya yerlestirdigimizden bunu gerçeklestirebilmek için bir dizi islemler gerçeklestiriyoruz. Gerçeklestirdigimiz ilk islem esyalarinizin ederleri üzerinden sigortalanmasi islemidir. Experler yardimiyla gerçek degerlerini belirledigimiz bütün esyalarinizi tasima isleminin basindan sonuna kadar geçen zamani kapsayacak sekilde sigortaliyoruz. Sigortanin kapsamini da oldukça genis tutuyoruz. Yani sigortanin geçerli olmasi için Illa ki esyanizin kullanilamayacak derece de zarar görmüs olmasi da gerekmez. Tasima esansinda olusabilecek en ufak bir zarar, bir çizik dahi sigorta kapsami içerisindedir. Anlayacaginiz üzere yapilan sigorta lafta degil özde bir sigortadir. Siradan firmalar birçok insani bu hususta ne yazik ki aldatmaktadir. Size esyalarinizi sigortaladiklarini söylerler, esyalarinizin herhangi bir zarar görmesi halinde ise olusan zararin sigorta kapsaminda olmadigini söyleyerek magdur olmaniza neden olurlar. O tarz firmalarda isiniz sansa bile kalmamistir. Böyle özensiz firmalarla esya tasitip ta magduriyet yasamayan neredeyse hiç yoktur. Gelin en iyisi siz en iyisini uygun fiyatla tercih edin ve basiniz agrimadan huzur ve güven içerisinde tasinmanin farkini yasayin.

Siz degerli müsterilerimize sunmakta bulundugumuz birinci sinif tasima hizmetlerinin yaninda birde ev depolama hizmeti sunuyoruz. Istanbul ev depolama sizlere kaliteli ve hesapli bir esya depolama hizmeti sunmaktadir. Istanbul ev depolama ile esyalariniz en ufak bir zarar görmeden, yipranmadan uzun müddet muhafaza edilir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.