Günes Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda kaliteli çalismalarimiz özellikle kurulus olarak kullanmis oldugumuz ambalaj malzemeleri ile kendini açik bir sekilde göstermektedir. Avrupa’dan ithal etmis oldugumuz paketleme malzemeleri her zaman hijyenik ve temiz depolama sahalarinda bekletilmektedir. Bir önceki müsterimize kullanmis oldugumuz paketleme malzemeleri ve ambalaj ürünleri hasara ugrayanlar tespit edilmektedir. Her defasinda yenilemekte toz ve kir bulasanlar en hizli sekilde temizleme ünitelerinde hijyen kurallarina uygun bir sekilde temizlenmektedir.Özellikle branda tarzi paketleme malzemeleri hali yikama fabrikalarinda kimyasal temizleyici maddeler ile temizlenmektedir. Farkli müsterilerin esyalari üzerinde olusabilecek herhangi bir mikrobik olaylar aninda bertaraf edilmektedir.

Özellikle Avrupa standartlarina uygun evden eve nakliyat çalismalarimizi açik bir sekilde ortaya koyarken kurumsal hizmetlerimizi resmi nitelikte gerçeklestirmekteyiz. Özellikle nakliyat hizmetinde görev alan uzun yol soförleri ve teknik elemanlar her zaman bakimli ve dinlenmis vaziyette islerini yapmaktadir. Müsterilerimizin esyalarini güvenli bir sekilde yerine ulastirmak için çaba sarf etmektedir.

Esya paketleme konusunda titiz çalismalarimizi evden eve nakliyat yapan rakip firmalarimizdan farkli çalisma prensibi uygulamaktayiz. Bu kapsamda kalitemizi ve farkimizi uygulamis oldugumuz bayan paketleme elemanlari ile açik bir sekilde göstermekteyiz. Çünkü evlerdeki kullanilan birçok esya ev hanimlari tarafindan deger verilen ve hasar görüldügünde olumsuzluk yaratacak malzemeler olmaktadir. Bu düsünce çerçevesinde gerçeklestirmis oldugumuz bayan paketleme elemani kullanimi ev hanimlarinin memnuniyetini arttirmaktadir. Bu çalisma sayesinde bayanlarin sahip oldugu esyalarin daha titiz bir sekilde paketlenmesini saglamaktadir. Özel paketleme malzemeleri kullanilarak özellikle gümüs kaplama tarzindaki malzemelerin dis yüzeyleri koruma altina alinmaktadir. Bayanlarin gözdesi süz esyalari ve diger aksesuarlar bayanlarin halinden anlayan bayan paketleme elemanlari tarafindan titizlikle toplanmakta ve ambalajlanarak kolilere yerlestirilmektedir. Yeni yerlesim alaninda ayni titizlikle bütün hassas yapidaki malzemeler bayanlarin kontrolünde yeni yerlerine yerlestirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.