Güngür Evden Eve Nakliyat

Yillardir nakliye sektörü içindeyiz ve Türkiye’nin her iline hizmetlerimizi ulastirmaktayiz. Eski sistem, elle tasima ve yükleme sistemine firma olarak son verdik. Artik sizlere daha iyi ve hizli hizmet verebilmek için asansörlü nakliye sistemlerini kullanmaktayiz. Bu sistemlerimiz, esyalarinizi balkon ve pencerelerinizden alir, profesyonel bir sekilde araçlara yükler. Bu sayede insan gücünün getirdigi risklerden de arinmis olunur. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, nakliye teknolojisini yakindan takip ederek, yalnizca birkaç saat içinde standart bir evi tasima kapasitesine sahip olduk.Firmamizin esyalariniz konusunda en az sizler kadar hassas oldugundan emin olabilirsiniz. Hatta bu özelligimiz nedeniyle paketlemeyi de kendimiz yapmaktayiz.

En dayanikli ambalajlar ile paketledigimiz esyalarinizi tasidigimiz noktada paketlerinden çikarmadan ayrilmiyoruz. Artik masalariniz, beyaz esyalariniz, televizyon üniteleriniz ve elektronik cihazlarinizin çizilme korkusunu yasamaniza gerek kalmiyor.Eger esyalariniz için alinan tüm önlemlerin bunlar oldugunu düsünüyorsaniz yaniliyorsunuz. Çünkü Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak sigortali nakliye hizmetleri konusunda öncüyüz. Özellikle kiymetli esyalarinizin kaybolmasi ya da zarar görmesi gibi durumlar, sizi maddi açidan zarara ugratabilir. Bizler firma olarak müsterilerimizin çikarlarini da düsünmekteyiz.

Bu sebeple deger verdiginiz esyalarinizi anlasmali oldugumuz sigorta sirketleri ile teminat altina aliyoruz. Bu teminatlar kapsaminda söz konusu esyalariniz zarar görür ise tarafiniza ödeme sagliyoruz.Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak nakliye hizmetimiz, esyalarinizi tasidiktan sonra da bitmiyor. Özellikle bu asamadan sonra, yerlestirme ve montaj hizmetlerimiz basliyor. Demonte esyalarinizin tümü büyük bir titizlik çerçevesinde monte edilir. Ayni zamanda esyalariniz sizin zevkinize göre dösenir. Dilerseniz tasinma öncesinde ekspertiz hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede ödeyeceginiz tutari da ögrenebilirsiniz. Eksperlerimiz ücretsiz olarak hizmet vermekte ve sizlere en uygun fiyat teklifini çikarmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.