Güven Nakliyat

Tasinma söz konusu oldugunda esya sahipleri en makul fiyatlarla esya tasiyan Maltepe evden eve nakliyat faaliyetleri yapan firmalar arastirmaya baslamaktadir. Bu asamada yapilan arastirmalar sonucunda birçok teklifle karsilasilabilir. Fakat karsiniza çikan tekliflerin en ucuz esya tasima konusunda ne kadar inandirici oldugunu esya tasima faaliyeti gerçeklestikten sonra anlayabilirsiniz. Fakat biz evden eve nakliyat firmasi olarak uygulamis oldugumuz taktiksel bir sistem sayesinde müsterilerimize ödeyecegi fiyatin neleri karsilayacagini açik bir sekilde sunmaktayiz. Özellikle anlasma bölümünde fiyat konusunda kesin bir sonuca varilmaktadir. Yuvarlak hesaplama yapilmadan müsterilerin akillarinda soru isareti birakilmadan bütün anlasma, bütün ödenecek ücret tarifesi net bir sonuca baglamaktadir.
 
Maltepe Evden eve nakliyat firmasi olarak uyguladigimiz fiyat tarifesi içinde ana kriter olusturan esaslar ve esyalarin boyutu, tasinacak mesafe kapsaminda gelismektedir. Bunun yaninda esyalarin paketlenmesinde kullanilacak malzeme miktari, asansörlü esya tasima firsatinin yaratilip yaratilmadigi, kullanilacak araç büyüklügü diger unsurlari olusturmaktadir. Bütün bunlari anlasma bölümünde tek tek müsterilerimizle yilmadan saatlerce bir plan dahilinde gerçeklestirdikten sonra fiyat antlasma bölümüne geçmekteyiz. En ucuz fiyata nasil daha kaliteli tasinabilir bunu gerçeklestirmek için müsterilerimizi bilinçli hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu asamada gerçeklestirdigimiz faaliyetlerimiz tamamen en ucuz fiyata nasil tasinabilir sorusuna cevap olmayi hedeflemektedir.
 
Esya tasima konusunda ihtiyaç sahipleri olarak ortaya çikan müsterilerimizin magdur olmamasi için, bilinçsiz hizmet almamalari için gerekli bilinçlendirmeyi firma olarak yapiyoruz. Bu sekilde gerçeklestirmis oldugumuz Maltepe evden eve nakliyat çalismalari sonucunda müsterilerimiz tatmin oldugunda anlasma saglanip faaliyetimizi gerçeklestiriyoruz. Fakat müsterilerimizin aklinda en ufak bir soru isareti dahi olsa faaliyetimizi durdurmakta ve bu konuda açiklayici bir sonuç elde edilinceye kadar müsterilerimizle oturup anlasma yapmaktayiz. Kesinlikle zaman kalitemizi etkilemeyecegi için bizim için öncelikle müsteri memnuniyeti oldugunu açik bir sekilde ortaya koymaktadir. Kullanmis oldugumuz malzemeler çalistirmis oldugumuz elemanlar tasima isleminde en önemli asamayi olusturan araçlar tamamen fiyat uygulamasi için tatminkâr unsurlar olarak kendini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.