Hacioglu Tasimacilik

Atasehir Evden eve nakliyat faaliyetlerinde yeni egilim göstermeye baslamis ve bu yolda Avrupa standartlarini takip eden firma olma özelligimizi açik bir sekilde yansitmaya çalisiyoruz. Özellikle ev esyasi tasima alaninda gelistirilmis yeni trendleri kendimize kilavuz belleyerek tasima sektöründe kaliteli hizmet süreci yaratmayi hedeflemekteyiz. Sürekli gelisen nakliyat faaliyetleri kapsaminda özellikle asansörlü esya tasima sektörünü gelistirmeye yönelik arastirmalar yapmaktayiz. Bu arastirmalar dogrultusunda yenilikçi bir çizgi olusturmakta ve araçlara monte edilebilen esya tasima asansörü kullanimina agirlik vermekteyiz. Esya tasima konusunda öncelikle esya sahiplerini bilgilendirme yapmak, danismanlik hizmeti departmani olusturmaktayiz. Bu sayede tasinma ihtiyaci duyan kisi ve kuruluslarin bilinçli bir sekilde olabilmesi için gerekli bilgileri sunmaktayiz.
 
Sürekli esya tasima ihtiyaci duyan ve ürünlerini nakliye sektörü içerisinde transfer etme geregi duyan kuruluslar için modern araçlarimizla hizmet sunmaktayiz. Özellikle modern üretim sonucunda ortaya çikmis teknolojik yapisi gelistirilmis model araçlari kullaniyoruz. Bu sayede pazarlama anlayisinin hizmet dagitimina ve sektördeki deneyimlerimizi açik bir sekilde genis bir tabana yaymaktayiz. Detayli çalisma sektörü olustururken esya tasima konulari içeren tüm detaylari müsterilerimize bilgi mahiyetinde öncelikle aktarmaktayiz. Bunun sonrasinda Atasehir evden eve nakliyat hizmetlerinde olmasi gereken bütün faaliyetleri ön plana çikarmaktayiz.

 
Öncelikle Atasehir evden eve nakliyat çalismalarinda ücret belirleme asamasinda minimum seviyede kar marji hedeflemekteyiz. Gerçeklestirmis oldugumuz fiyat belirleme çalismalarimizi müsteri odakli hesap yöntemi uygulamaktayiz. Tasinma asamalarinin her detayi müsteriler ile karsilikli fikir alisverisi uygulanarak yapilmaktadir. Özellikle evden eve, ilden ile, sehir içinde ve is yerleri arasinda yapilan esya transferlerini mükemmel bir sekilde hizmet kalitesini yansitacak platform olusturarak nakliyat hizmetlerini yürütmekteyiz. Geçmisten günümüze ISG faaliyetleri kapsaminda gerçeklestirdigimiz personel güvenligimizi genis bir alana yayarak bütün sektör üzerinde etkili olmasini saglamaktayiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.