Hansoy Evden Eve Nakliyat

Tasimacilik hizmetinde en güzel ve en ekonomik hizmetleri ortaya çikarmaktayiz. Bu konuda gelismeleri yakindan takip eden evden eve nakliyat firmasi olma yolunda her zaman dogru  Çizgi üzerinde ilerlemekteyiz. Ürün kapasitesini ve hizmet kalitesini her zaman bir çita yüksege çikartmak için dünya markasi olabilmek için kalite politikamizi genis bir alana yaymayi düsünüyoruz. Bu düsüncemiz çerçevesinde profesyonel elemanlarimiz ekip ruhunu hiçbir zaman kaybetmeyerek müsteri memnuniyetini her zaman saglamayi basarmistir. Basari hikayemiz, vizyonumuz ve misyonumuz çerçevesinde her zaman tüketicilerin yüzünü güldürecek sekilde gerçeklestirilir. Tüketici olarak degerlendirmis oldugumuz müsterilerimiz özellikle evden eve nakliyat çalismalarinda fikirlerini açik bir sekilde beyan edebilirler.

Tasima esnasinda her türlü olumsuz duruma müdahale edebilir durumdadirlar.Tasimacilik sektörünün en önemli unsurlarindan birisi olan kalabalik yasam alanlari içerisinde çevreye saygili olmaktir. Bu konuda profesyonel elemanlarimiz ve tasiyici konumundaki elemanlar çevreye saygili bir sekilde evden eve nakliyat çalismasi sergilenmektedir. Özellikle apartman tipi meskenlerde esya tasimaciligi yapilirken yüksek sesle konusulmadan esyalar herhangi bir noktaya çarpmadan sessizlik konusunda titiz davranmaktadirlar.

Özellikle son dönemlerde sik bir sekilde kullanilan ve teknolojinin nimetlerinden olan asansörlü esya tasimaciliginda sessizlik hakim olmaktadir. Bunu gerçeklestirebilmek için elektrikli motorlar kullanilarak mobil esya asansörleri sessiz bir sekilde çalismasi saglanmaktadirÇevreye saygili evden eve nakliyat çalismalarimizi gerçeklestirirken özellikle paketleme malzemelerinin etrafi saçilmamasi ve ses disiplininin en güzel sekilde uygulanmasi profesyonel çalismalarimizi daha kaliteli hale getirmektedir. Binalardan esyalar alinirken duvarlara ve demirbas esyalara zarar verilmemesi terk edilen  meskenin temiz bir sekilde teslim edilmesini saglayacaktir. Gida maddelerinin tasinmasi esnasinda ortaya çikabilecek bozulma, çürüme ve deformasyonlar da ürünlerin etrafa saçilmadan sadece belirlenen noktalara atilmasi sonucu çevre temizligine katkida bulunmaktayiz. Bu kadar hassas bu kadar titiz çalisan evden eve nakliyat faaliyetlerine önem veren firma olarak basari hikâyemizi bu sekilde müsteri memnuniyeti çerçevesinde gelistirmeyi hedefliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.