Hasbal Lojistik Çözümler

Lojistik altyapisi kuvvetli, eleman kadrosu bilinçli Maltepe evden eve nakliyat firmasi olarak özellikle esya paketleme islemine asiri önem vermekteyiz. Bu konuda gerçeklestirmis oldugumuz çalismalarin en belirgin özelligi esya paketleme elemanlarinin sistemsel bir sekilde çalismis olmasidir. Olusturdugumuz sistem içerisinde hem erkek, genç, yetenekli ve güçlü elemanlar bulunmasinin yaninda narin elleri ile hassas esyalari mükemmel bir sekilde paketleyen bayan paketleme elemanlari bulunmaktadir. Olusturdugumuz bu kategori içerisinde genellikle rakip firmalarimiza farkli çalismalar sergilerken emniyeti ve güvenligi asla terk etmeden müsteri memnuniyetini hedefleyerek çalismaktayiz. Genç, tecrübeli ayni zamanda bu ise eli yatkin kisilerle yapmis oldugumuz çalismalarimiz esya güvenligini en üst seviyede tutmaktadir.
 
Bu hassasiyetiniz sonucunda kesinlikle esya sigortalama faaliyetlerini hafife almiyoruz. Esya paketleme islemini hizli bir sekilde gerçeklestirirken esya sigortalama faaliyetini gerçeklestirecek ekspertiz elemanlarda esyalari muayene ederek hizli bir tasima sistemi gerçeklestirmekteyiz. Gerçeklestirilecek Maltepe evden eve nakliyat faaliyetlerini kademe kademe gerçeklestirme yerine itme yöntemi kullanmaktayiz. Bu yöntem sayesinde ilk muayene asamasinda ekspertiz hizmeti sunulmaya devam edilmektedir. Ekspertiz hizmetinin yaninda paketleme hizmeti devam etmektedir. Paketleme hizmetini yaninda tasiyici elemanlar, tasiyici elemanlarin yaninda istifleme elemanlari birbirinin yapmis oldugu çalismalari sürekli takip eden seri is sistemi olusturmaktadir.

 
Maltepe Evden eve nakliye çalismalarinda hizli, güvenli esya tasima islemini gerçeklestiren firmamiz itme yöntemini esyalarin yeni yerlesim alanina yerlestirilmesi asamasinda uygulamaktadir. Bu uygulamayi ilk asamada araçlarin mühürleri sökülmesinin ardindan esya asansörünün kurulmasi asamasinda mobilya ustalarin ve teknik elemanlar mekân içerisinde gerekli hazirliga baslamis durumdadir. Bu baslangiç asamasinda asansör kurulumunun ardindan esyalar esya asansörüne yüklenirken ayni zamanda montaj islemi de mekân içerisinde baslamaktadir. Paketleme islemleri en güzel sekilde yapilan esyalarin paketlemelerinin açilmasi müsterilerin gözü önünde yapilmaktadir. Hizli, güvenli yapilan paketleme islemleri hizli güvenli bir sekilde açilmasini ve teslimat asamasina hazirlanmasi da ayni titizlikle gerçeklestirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.