Haskaya Nakliyat

Zaman zaman evlerimizi ya da ofislerimizi tasimak zorunda kalabiliriz. Elbette bu oldukça zorlu bir süreç gibi gelebilir. Ancak tasinmak artik sanildigi kadar zor degil. Çünkü bizler kurumsal ve profesyonel tasimacilik hizmetlerini ayaginiza getiriyoruz. Tasinmayi yalnizca birkaç saate sizdiriyoruz ve gününüzün asla tamamini almiyoruz. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak tasinacak esyalarinizi paketliyor ve götürdügümüz yerde paketlerinden çikariyor ve yerlestiriyoruz. Hatta demonte seklinde tasidigimiz esyalarinizi da yeniden monte ediyoruz.

Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak ayni zamanda teknolojiden de faydalaniyor ve sizler için nakliyeyi çok daha güvenli bir hale getiriyoruz. Asansörlü sistemlerimiz ile bir defada, binlerce kilo esyanizi tek seferde araçlarimiza yükleyebiliyoruz. Üstelik bunu yalnizca birkaç saat içinde gerçeklestiriyoruz ki geri kalan zamaninizda tasindiginiz yeni mesajinizin keyfini çikarabilirsiniz. Üstelik isyerlerinizi ve fabrikalarinizi da ayni teknikle kisa sürede tasiyabiliyoruz.

Istanbul’da onlarca nakliye firmasi bulunuyor. Ancak ne yazik ki bunlarin yüzde sekseni amatör yapilanmalardan olusuyor. Hal böyle olunca karsiniza nakliye sonrasinda, anlasmanin disinda rakamlar çikabilir. Üstelik esyalariniz güvenli bir sekilde tasinmaz, hatta zarar görebilir. Bu tarz durumlarda herhangi bir hak talep etme sansiniz da bulunmaz. Ancak bizler esyalarinizi sigortali bir sekilde tasiyoruz. Yani esyalariniz zarar görür ise tarafiniza bu sözlesme kapsaminda ödeme gerçeklestiriyoruz. Böylelikle hem esyalarinizin zarar girme riskini minimize edebiliyorsunuz, hem de risk gerçeklesir ise ödemesini alabiliyorsunuz.

Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak sizler için hem sehir içi, hem de sehir disi nakliye hizmeti vermekteyiz. Üstelik araçlarimizin tamami kapali kasa. Bu sayede saatlerce süren yollarda dahi esyalariniz asla zarar görmüyor ve güvenle tasiniyor. Hava yagisli olsa dahi bu bizimle tasimaniza engel teskil etmiyor.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.