Hayat Tasimacilik

Istanbul’un öncü nakliye firmalarindan biri olarak, tüm dünyada kullanilan asansörlü nakliye sistemlerini ayaginiza getiriyoruz. Bu sistemler sayesinde tasinmak hem daha kolay, hem de daha güvenli oluyor. Üstelik yüksek bir katta oturuyor olsaniz dahi, kolayca nakliniz gerçeklesiyor. Bizler Sultanbeyli evden eve nakliyat firmasi olarak bu sistemleri isyeri ve ev tasimaciliginda kullaniyoruz. Özellikle bilgisayar gibi teknolojik cihazlariniz bu sistemler sayesinde hiçbir zarar görmeden araçlara tasinmis oluyor.

Öncü bir nakliye firmasi olarak, tasima öncesi paketleme hizmeti de veriyoruz. Beyaz esyalariniz, halilariniz, isyerlerindeki mobilyalariniz ya da elektronik cihazlariniz, ekiplerimiz tarafindan itinayla paketleniyor. Tasinmanin gerçeklesecegi gün paketlemeyi yapiyor olmamiz sayesinde, esyalarinizi son güne kadar kullanabiliyorsunuz. Özellikle isyeri tasimaciliginda paketlemenin önemi oldukça büyüktür. Isyerlerinde bulunan yazicilar, mobilyalar, bilgisayarlar ve diger hassas cihazlar, balonlu, dayanikli ve islevsel ambalajlar ile paketlenerek araçlara yükleniyor.

Nakliye esnasinda zarar görecegini düsündügünüz esyalarinizi sigorta kapsamina aliyoruz. Bu esyalarinizin portföyünüze yeni eklenmis olmasi gerekiyor. Dolayisiyla tasimacilik sirasinda araçlarimiz ya da elemanlarimizdan kaynaklanan herhangi bir sebepten ötürü esyalariniz hasar görür ise tarafiniza Sultanbeyli evden eve nakliyat firmasi olarak ödeme gerçeklestiriyoruz. Ödemenin tutari genellikle esyalarinizin bedelinden çok daha yüksek oluyor. Bu sayede magduriyetinizin tamamen ortadan kaldirilmasini hedefliyoruz. Dilerseniz isyerlerinizdeki yeni ve teknolojik esyalariniz için sigortali tasimacilik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Artik tasinmak için sizlere fais rakamlar sunan firmalara katlanmak durumunda degilsiniz. Bizler Sultanbeyli evden eve nakliyat firmasi olarak her zaman en uygun rakamlari sunmaktayiz. Üstelik hem sehir içi, hem de sehir disi tasimacilik konusunda tarafimizdan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Hatta ödeyeceginiz rakami net bir sekilde önceden ögrenebilmeniz için ücretsiz eksper hizmeti de vermekteyiz. Hemen arayin ve sizler için de eksper destegimizi yönlendirelim. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.