Hizir Nakliyat

Tasinacaginiz zaman degerli esyalariniz için endiselenirsiniz. Özellikle antikalariniz, mobilyalariniz ya da beyaz esyalariniz zarar gördügünde herhangi bir hak talep edemezsiniz. Aslinda edemezdiniz demek daha dogru olur. Çünkü bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak bu düzeni degistiriyoruz. Esyalarinizi sigortaliyor ve tasinma sirasinda gördükleri zarari tarafiniza pesin olarak ödüyoruz. Elbette uzman kadromuza ve islevsel araçlarimiza güveniyoruz. Ancak bu sayede esyalariniz için endiselenmemisti önlemis oluyoruz.

Araçlarimiz son teknoloji ve islevsel. Ayrica kapi kasa tercihlerimiz de bulunuyor. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak sehir disi tasimacilikta da öncüyüz. Ülkenin neresine isterseniz isteyin, ayni gün içinde naklinizi sagliyoruz. Ayrica asansörlü sistemlerimiz ile esyalarinizi evlerinizden ya da ofislerinizden direkt aralarimiza yüklüyoruz.

Demonte seklindeki esyalarinizin tasinmasini istiyorsaniz dogru noktadasiniz. Çünkü bu esyalarinizin monte edilebilmesi için yeniden bir usta kadrosu ile çalismaniz gerekir. Bu da ekstra bir masraf anlamina gelir. Ancak bizler tasidigimiz demonte esyalarinizi yeniden monte ediyoruz. Üstelik istediginiz sekilde bu esyalarinizi yerlestirir ve hiçbirini gelisigüzel birakmiyoruz. Yani tasinma sonrasinda sizlere hiçbir is birakmiyoruz. Sizler yalnizca tasindiginiz evinizin ya da isyerinizin keyfini sürebilirsiniz.

Tasinmak artik saha keyifli, daha kolay. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak paketlemeden yerlestirmeye kadar olan süreçte sizlerleyiz. Uzman ekiplerimiz tasinmak için yapilan anlasmanin hemen sonrasinda paketlemeyi gerçeklestiriyor. Her esyaniz en uygun ambalaj sistemlerimiz ile paketleniyor ve sonrasinda araçlara yükleniyor. Ayrica tasinilan noktada esyalarinizi yeniden paketlerinden çikariyor ve yerlestiriyoruz. Kullanmis oldugumuz paketler sayesinde esyalariniz çizilmiyor, bozulmuyor ya da kirilmiyor. Bu sayede mobilya, bilgisayar ve beyaz esyalariniz asla zarar görmüyor. Eger sehir içine ya da sehir disina en uygun rakamlara, üstelik profesyonel tasimacilik hizmeti almak isterseniz bizleri arayin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.